ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Zrzuty ekranu] Sklep Play otrzymuje nowy wygląd!

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Aplikacje
google-play

Aplikacja Sklep Play jest jednym z najważniejszych miejsc Androida. To tam znajdziemy wszelkie interesujące nas apki, gry, a nawet muzykę, książki czy filmy. Program już wcześniej wielokrotnie zmieniał swój wygląd. Teraz nadszedł czas na kolejne nowości, które już teraz pojawiają się u niektórych użytkowników.

Zobacz też: [Pobierz] Microsoft Selfie – prosta aplikacja firmy z Redmond służąca do edycji zdjęć

Już wcześniej w materiałach wideo Google’a dla smartfonów z serii Pixel pojawiał się nowy wygląd Google Play. Jednak dopiero teraz zmiany trafiają do wybranych osób, a w najbliższym czasie pojawią się najpewniej u wszystkich. Poniżej możecie zobaczyć, jak się prezentują. Nowości nie są jednak zawarte w aktualizacji (.apk) Sklepu Play, a dostarczane są automatycznie (podobnie jak na przykład niektóre nowości Facebookowego Messengera, które nie zawsze pojawiały się po instalacji pliku .apk, ale trzeba było poczekać jak dostaniemy update niejako „wewnątrz” aplikacji).

Uwagę zwraca m.in. zmiana koloru wiodącego na głównym ekranie aplikacji czy nowy układ elementów na stronie danej apki. Jak Wam się podoba nowy design Sklepu Google Play? Zmiany są pozytywne, czy negatywne? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy