Kolejny koncept bezramkowego smartfona czy prawdziwy konkurent dla Xiaomi Mi Mix od Meizu?

Adam Lulek Newsy 2016-11-06

meizu-mi-mix-a

 
Xiaomi zaskoczyło w tym roku rynek urządzeń mobilnych prezentując oprócz wspaniałego Mi Note 2, także niesamowity Mi Mix. Ten ostatni charakteryzuje się przynajmniej w teorii ekranem, który zajmuje ponad 91% przedniego panelu (w praktyce wskaźnik ten wypada nieco gorzej). Minusem takiego rozwiązania może być trochę mniejsza odporność urządzenia na upadki i uszkodzenia. Możecie o tym szerzej przeczytać TUTAJ. Nie zmienia to faktu, że dostępne egzemplarze flagowca w dniu premiery na rynku chińskim rozeszły się w zaledwie 10 sekund – KLIK.
 
meizu-mi-mix
 
Coraz więcej producentów z pewnością podejmie walkę na tego typu smartfony. Spekuluje się o Galaxy S8, że będzie bezramkowy podobnie jak Mi Mix. Ponadto wczoraj na stronach Weibo można było znaleźć rendery, które rzekomo mają przedstawiać smartfon od Meizu. Na załączonych obrazkach widać, że w urządzenie nie posiada nawet czarnej przestrzeni na dole. Skaner linii papilarnych umieszczony został w ekranie.
 
meizu-mi-mix-launch
 
Slogan: „coś niespodziewanego nadchodzi” – ma pochodzić właśnie od Meizu. Według znalezionych informacji smartfon ma ujrzeć światło dzienne 24 grudnia, co jest dość dziwnym terminem, dlatego obrazki te należy traktować z dużym przymrużeniem oka.
 
źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x