Nokia D1C na tajemniczych zdjęciach – Finowie mogą wrócić z metalową obudową

Newsy

nokia-d1c-smartfon-android-design

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Lada chwila będziemy świętować Nowy Rok, a razem z nim koniec umowy Microsoftu z Nokią. Jeśli ktoś czeka na powrót „upadłej” firmy to właśnie Finowie są na czele. Mimo że jeszcze gigant z Redmond stara się cokolwiek ugrać to więcej słyszymy o powrocie lidera mobilnego rynku niż „Surface Phonie”.

 

Tym razem jest nie inaczej. Ponownie do gry wraca Nokia D1C, która teoretycznie ma być tabletem, ale być może jednak smartfonem. Mniejsza z nazewnictwem. Do Sieci przedostały się zdjęcia obudowy tajemniczego urządzenia z fińskim logiem. Oto one:

 

 

Wewnątrz tego korpusu mają być montowane następujące podzespoły:

 

  • 4,8-calowy wyświetlacz FullHD;
  • układ Snapdragon 430;
  • 3 GB RAM;
  • 16/32 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • aparaty:
    • przód: 8 MPx;
    • tył: 16 MPx;
  • Android 7.0 Nougat.

 

Zapewne rozmiar wyświetlacza Was zaciekawił, chociaż nie jest to flagowe urządzenie. Mimo wszystko inne plotki wskazują na to, że jednak i zdecydowanie lepiej wyposażone smartfony ujrzą światło dzienne. Powyższe dane techniczne przypominają chociażby serię Xiaomi Redmi 3, a więc wydajnościowo możecie sobie wyobrazić na jakim poziomie ma zostać postawiony powyższy smartfon Nokii.

 

Oczywiście najważniejsza będzie cena. Czy za fińską markę będziemy musieli więcej płacić? Według mnie najpierw trzeba pokazać, że Nokia to dalej Nokia, a nie tylko logo na obudowie.

 

 

źródło: nokiamob.me

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x