[WIT #77] Nowa wersja popularnego Painta dostępna na Windowsa 10. Poznajcie Paint 3D Preview

Aplikacje

android

 
WIT, czyli wieści innej treści wracają. W kontynuacji cyklu nie będę pisał o iPhone’ach czy smartfonach z Windowsem 10. Znajdą się tu informacje dotyczące ciekawostek technologicznych spoza rynku urządzeń mobilnych. Na pierwszy rzut idzie Paint 3D!
 
Microsoft wydał jakiś czas temu nową aplikację Painta na Windowsa 10, która umożliwia tworzenie rysunków w 3D. Użytkownicy mogą zmieniać fotografie w trójwymiarowe obiekty. Swoje prace, korzystający mają możliwość udostępniać poprzez społeczność internetową związaną z Minecraftem. Oczywiście z podstawowych funkcji znanych z popularnej aplikacji również można skorzystać.
 
Paint 3D Preview można pobrać TUTAJ. Warto dodać, że Microsoft cały czas pracuje nad ulepszeniem programu. Póki co użytkownicy wystawili mu ocenę 3,4/5. Funkcje aplikacji według oficjalnej strony to:
 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
 • możliwość stworzenia „płaskiego” rysunku, a następnie nadania mu trójwymiarowości
 • spersonalizowane naklejki, które przylepisz do swoich modeli w 3D
 • opcja dodania tekstury np. drewnianej, trawiastej itd.
 • bardziej realistyczne narzędzia
 •  

   
  Opublikowany przez The Verge na 26 październik 2016

   
  źródło: theverge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x