ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Surface Phone nadchodzi? Czy tak będzie wyglądało nowe dzieło Microsoftu?

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
surface-phone

 
Po przejęciu Nokii przez Microsoft i wprowadzeniu mobilnego Windowsa, firma miała zakusy na wysoką sprzedaż i odebranie klientów Androidowi czy iOSowi. Na początku, gdy smartfony były produkowane pod marką Nokii, można było mówić o przeciętnych wynikach. Jednak po zmianie nazwy i „uśmierceniu” znanego loga na telefonach, sprawy wyglądały jeszcze gorzej. Teraz można już mówić o śmierci smartfonów Lumia, jednak to chyba nie koniec walki Microsoftu na rynku mobilnym.
 
Od jakiegoś czasu docierają do nas informacje, że gigant z Redmond zamierza wprowadzić na rynek Surface Phone’y. W nocy Evan Blass opublikował rendery tego urządzenia z zapytaniem czy obrazki nas zaskakują? Oczywiście wielu komentujących stwierdziło, że mamy do czynienia tylko z konceptem smartfonu. Jednak @evleaks odpisał, że to coś więcej, niż tylko wizja.
 


 


 
Dodatkowo dowiadujemy się, że sercem smartfonów miałyby być procesory Intel. Ponadto @evleaks napisał, żebyśmy czekali na więcej informacji. Wygląda zatem na to, że Surface Phone naprawdę powstanie. Jeśli te rendery mają wiele wspólnego z rzeczywistością, to ja jestem na tak.
 
źródło: @evleaks

Sprawdź najnowsze wpisy