[Zrzuty ekranu] Facebook wszędzie wciska podróbki Snapchata. WhatsApp następny w kolejce

Aplikacje

whatsapp-snapchat-796x39834

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Instagram ma już swoje „Stories” (albo po polsku – „Relacje”), w Messengerze od Facebooka pojawiła się niedawno niechciana przez większość użytkowników i powodująca irytację funkcja „My Day”, a pierwowzór tego wszystkiego – Snapchat nadal istnieje i ma się dobrze. Facebook jednak nie próżnuje i w kolejnej swojej aplikacji testuje podobne rozwiązanie. Szkoda tylko, że najprawdopodobniej spotka się to ze złymi opiniami korzystających z dotychczasowej wersji WhatsAppa.

 

W popularnym komunikatorze, w jego wersji beta testowana jest właśnie nowa karta o nazwie „Status”. Przy dodawaniu „Mojego statusu” łatwo zauważyć łudzące podobieństwo do innych „snapowych” rozwiązań od Facebooka. Tutaj również zdjęcia znikają w ciągu 24 godzin oraz mogą być udostępniane wszystkim kontaktom lub tylko wybranym osobom. Mamy również możliwość dodawania naklejek, kadrowania, podpisywania tekstem czy rysowania. Nie wiadomo, czy twórcy apki zdecydują się na wprowadzenie tego wszystkiego w finalnej wersji. Wydaje mi się, że zdecydowana większość osób dotychczas korzystająca z komunikatora WhatsApp na co dzień nie będzie zadowolona ze zmian. Użytkownicy liczą raczej na stabilne działanie apek do komunikacji, a nie przeładowywanie kolejnymi niezbyt potrzebnymi funkcjami. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tym starym/nowym rozwiązaniu.

 

 

Żródło: Mashable


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x