Xiaomi Redmi 4 oficjalnie! Bierzecie?

Newsy

1e26fe02c857fbdc4d308962bfe1f92d911274c6

Xiaomi zaprezentowało dzisiaj swój kolejny model z linii budżetowej Redmi. Od jakiegoś czasu mogliśmy słyszeć przecieki na temat następcy Redmi 3 oraz dowiedzieć się o jego prawdopodobnej (i całkiem atrakcyjnej) cenie. Były to jednak niepotwierdzone informacje, a jak jest oficjalnie? Sprawdźmy!

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Chiński producent pokazał Redmi 4 w dwóch wersjach. Pierwsza z nich wyposażona jest w Snapdragona 430, 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. I właśnie ten wariant kosztuje równowartość około 105 dolarów. Mocniejsze wydanie Redmi 4 kryje w sobie natomiast Snapdragona 625, 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Wyceniono je na około 30 dolarów więcej.

 

Różnice między wersjami nie ograniczają się jednak wyłącznie do wydajności, ale również do rozdzielczości wyświetlacza. O ile zarówno słabszy, jak i mocniejszy Redmi 4 wyposażony został w 5-calowy ekran, o tyle ten pierwszy wyświetli obraz w rozdzielczości HD, drugi natomiast już w FHD. Różnicę zobaczymy również w pojemności akumulatorów – słabszy model 3120 mAh, mocniejszy 4100 mAh.

 

Obydwa urządzenia cechują się jednak 5-megapikselową kamerką selfie, 13-megapikselowym aparatem głównym, Androidem Marshmallow z MIUI 8, dual SIM oraz wejściem na kartę microSD.

 

źródło: digit


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x