Czy właśnie taki będzie HTC 11? Przecieki specyfikacji

Newsy

640_b1274a8a0c154ced4e4d55dfdb0ea2f4

Tajwański producent jeszcze utrzymuje się na androidowym rynku i ze wszystkich sił stara się przekonać do siebie konsumentów. HTC 10 jest całkiem udanym smartfonem z dobrym aparatem, lecz to wciąż za mało na powrót marki na wyżyny. Czy wraz z następcą tegorocznego flagowca sytuacja ulegnie poprawie?

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

W Sieci pojawiła się specyfikacja techniczna nadchodzącego flagowego modelu HTC na rok 2017. Według informacji znajdujących się na zrzucie ekranu, HTC 11 wyposażony będzie w podwójnie zakrzywiony, 5,5-calowy ekran o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli). Z przodu urządzenia znajdzie się 8-megapikselowa kamerka selfie, z kolei z tyłu umieszczono 12-megapikselową matrycę aparatu głównego.

 

To na razie wszystko, co wiemy o HTC 11. Być może wkrótce do Siecie przeciekną kolejne informacje, a może nawet rendery przedstawiające wygląd smartfonu. Jak na razie brak również wiadomości dotyczących obecności podwójnego aparatu – czy tajwański producent dołączy do reszty, czy twardo będzie się trzymać jednego obiektywu?

 

htc-11

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x