Bezramkowiec Xiaomi rekordzistą – wystarczyło dziesięć sekund

Newsy

xiaomi-mi-mix-smartphone-7

Po iPhone’y od Apple ludzie ustawiają się w wielogodzinnych kolejkach, by jak najszybciej trzymać w rękach swojego wymarzonego smartfona. Po urządzenia Xiaomi ludzie w domach ćwiczą refleks, gdyż zakupy w Internecie nie wybaczą chwili zawahania. Kolejny rekord sprzedaży ustanowiony!

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Niedawno informowałem Was, że pierwszy nakład Xiaomi Mi Note 2 rozszedł się w ciągu 50 sekund. Wtedy też zapowiadałem zbliżającą się sprzedaż modelu Mi Mix. Nie sądziłem jednak, że zakończy się ona takim wynikiem… Dostępny nakład rozszedł się w 10 sekund. Niestety i tym razem nie znamy liczby sprzedanych egzemplarzy. Mimo wszystko w rodzinie Xiaomi to właśnie model Mi Mix stał się najszybciej wyprzedanym urządzeniem kiedykolwiek.

 

Smartfon ten nie jest super odporny na uderzenia. Korzystanie z niego w biegu na mieście może się zakończyć zbiciem ekranu. Wygląda jednak nieźle, parametry ma niczego sobie i, mimo swojej ceny, kosztuje mniej niż flagowa konkurencja.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x