xiaomi-mi-mix-smartphone-7

Po iPhone’y od Apple ludzie ustawiają się w wielogodzinnych kolejkach, by jak najszybciej trzymać w rękach swojego wymarzonego smartfona. Po urządzenia Xiaomi ludzie w domach ćwiczą refleks, gdyż zakupy w Internecie nie wybaczą chwili zawahania. Kolejny rekord sprzedaży ustanowiony!

 

Niedawno informowałem Was, że pierwszy nakład Xiaomi Mi Note 2 rozszedł się w ciągu 50 sekund. Wtedy też zapowiadałem zbliżającą się sprzedaż modelu Mi Mix. Nie sądziłem jednak, że zakończy się ona takim wynikiem… Dostępny nakład rozszedł się w 10 sekund. Niestety i tym razem nie znamy liczby sprzedanych egzemplarzy. Mimo wszystko w rodzinie Xiaomi to właśnie model Mi Mix stał się najszybciej wyprzedanym urządzeniem kiedykolwiek.

 

Smartfon ten nie jest super odporny na uderzenia. Korzystanie z niego w biegu na mieście może się zakończyć zbiciem ekranu. Wygląda jednak nieźle, parametry ma niczego sobie i, mimo swojej ceny, kosztuje mniej niż flagowa konkurencja.

 

źródło: Phone Arena

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.