[KONKURS] Do zgarnięcia flagowy LG G5!

Newsy

wygraj-smartfona

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Dwa tygodnie temu rozpoczęliśmy nową serię konkursów – co miesiąc rozdajemy flagowe smartfony! Rzecz dzieje się na naszym Forum, a pierwszy smartfon wygrał użytkownik o loginie bladeno1. Gratulujemy!

 

 

 

Jak wygrać? Wystarczy być aktywnym, pomocnym użytkownikiem naszego Forum! Wszyscy mają równe szanse! Zwycięzcę bowiem wybiera unikalne oprogramowanie mierząc Twoje zaangażowanie. Brana jest pod uwagę przykładowo ilość napisanych wątków, postów, otrzymanych wirtualnych piw, czas spędzony na forum czy ilość obserwujących profil.

 

 

Nawet jeśli nie uda Ci się zgarnąć nagrody głównej to warto zbierać punkty, ponieważ za kilka miesięcy będzie można je wymienić na rabaty lub gadżety.

 

W drugiej edycji do wygrania jest najbardziej rewolucyjny smartfon tego roku – flagowy LG G5!

 

 

LG_G5-7074

 

Zapraszamy do udziału! Więcej informacji o konkursie znajdziecie klikając TUTAJ.

 

 

>>> KONKURS <<<

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x