Poznajcie OnePlus Gear! Chińczycy rozpoczynają sprzedaż akcesoriów odzieżowych

Łukasz Pająk Newsy 2016-11-02

oneplus-gear-odziez-akcesoria-torby-plecaki-koszulki

OnePlus obecnie w swojej ofercie ma oczywiście smartfony, ale również wszelkiego rodzaju akcesoria im dedykowane. Nie da się ukryć, że Chińczycy mają dobry marketing, ale też same produkty potrafią się obronić. Wszystko to sprawia, że wokół OnePlus tworzy się swego rodzaju rzesza fanów.

Firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego i poniekąd chce to wykorzystać. Jeśli pamiętacie mój artykuł mówiący o Dash Charge jako najważniejszej cesze OnePlus 3 to teraz połączmy to wszystko w całość. Dokładnie 3 listopada o 11:00 rozpocznie się 24-godzinna sprzedaż akcesoriów odzieżowych od Chińczyków. Wśród nich znajdziemy plecak podróżny oraz dwa rodzaje toreb: także podróżną oraz skórzaną. Wszystko ma na celu promować między innymi OnePlus, ale w stylu firmy, czyli prostota z delikatnymi akcentami. W przyszłości mają pojawić się także koszulki, które będą sygnowane marką Dash Charge. Tym samym odzież od Chińczyków ze wszelkimi akcesoriami to OnePlus Gear.

Zapewne jeśli sprzedaż będzie zadowalająca to marka pozostanie na dobre w sklepie Chińczyków. Tylko pytanie czy zdecydowalibyście się na zakup jednej z najnowszych propozycji od OnePlus?

źródło: OnePlus • Marx

  nie rozumiem – co znaczy 24 godzinna sprzedaż? wynaleźli Tesco otwarte całą dobę czy co? a może będą sprzedawac tylko jeden dzień i koniec sprzedaży?

  • stark2991

   Tak, będą sprzedawać 24h a potem zamkną sklep. Wszystko po to żeby zadziałać na psychikę klienta

   • Łukasz Pająk

    Zaproszenia vol. 2 🙂

   • Marx

    to chyba coś z ich psychiką jest nie tak, bo mnie to zupełnie nie rusza. Serio ktoś będzie polował na te torby? W Tesco na półkach od groma takich, tylko naklejek nie mają…

    • stark2991

     Jest masa ludzi nieodpornych na marketing. Te akcje w Lidlu po których zawsze ląduje filmik w sieci są najlepszym przykładem. Wystarczy rzucić towar, przekreślić cenę i napisać że promocja. Nikt się nie zastanawia

     • Marx

      zastanawia się wielu ludzi. Ale w każdej populacji część to idioci. Ale tylko część. Ktoś z twojej rodziny był w tym Lidlu? Ktoś z twoich znajomych?

     • stark2991

      Nawet jeśli komuś z rodziny się dana promocja podoba i chce kupić to nigdy nikt nie pojedzie rano do Lidla żeby sobie towar z ręki wydzierać.
      Raz się zdarzyło że byliśmy po 3 zmianie w Lidlu i była promocja na maty na szybę do samochodu. Na własne oczy wtedy widziałem jak ludzie w 5 minut oczyścili stoisko z tych mat biorąc po kilka. Jeden facet miał 9. Maty warte 10 zł! Jeden idiota stał przed sklepem i kupione maty chciał sprzedać po 15. No można stracić wiarę w ludzkość w takim momencie

     • Marx

      ja tam widze typową polska inwencję 😉

 • Ludzik1993

  kurczę, strasznie podoba mi się ich logo 🙂

  • Łukasz Pająk

   Nie ukrywam, że mi też 🙂

 • January_An

  Ja bym chętnie kupił. (Może)

  • Łukasz Pająk

   Spiesz się w takim razie! 🙂