Poznajcie OnePlus Gear! Chińczycy rozpoczynają sprzedaż akcesoriów odzieżowych

Łukasz Pająk Newsy 2016-11-02

oneplus-gear-odziez-akcesoria-torby-plecaki-koszulki

 

OnePlus obecnie w swojej ofercie ma oczywiście smartfony, ale również wszelkiego rodzaju akcesoria im dedykowane. Nie da się ukryć, że Chińczycy mają dobry marketing, ale też same produkty potrafią się obronić. Wszystko to sprawia, że wokół OnePlus tworzy się swego rodzaju rzesza fanów.

 

Firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego i poniekąd chce to wykorzystać. Jeśli pamiętacie mój artykuł mówiący o Dash Charge jako najważniejszej cesze OnePlus 3 to teraz połączmy to wszystko w całość. Dokładnie 3 listopada o 11:00 rozpocznie się 24-godzinna sprzedaż akcesoriów odzieżowych od Chińczyków. Wśród nich znajdziemy plecak podróżny oraz dwa rodzaje toreb: także podróżną oraz skórzaną. Wszystko ma na celu promować między innymi OnePlus, ale w stylu firmy, czyli prostota z delikatnymi akcentami. W przyszłości mają pojawić się także koszulki, które będą sygnowane marką Dash Charge. Tym samym odzież od Chińczyków ze wszelkimi akcesoriami to OnePlus Gear.

 

Zapewne jeśli sprzedaż będzie zadowalająca to marka pozostanie na dobre w sklepie Chińczyków. Tylko pytanie czy zdecydowalibyście się na zakup jednej z najnowszych propozycji od OnePlus?

 

 

źródło: OnePlus


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x