Wyszukiwanie głosowe Google’a oraz Street View ze smaczkami promującymi film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”

Newsy

282515_fantastyczne-zwierzeta-i-jak-je-znalezc_900

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Premiera filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” odbędzie się 16 listopada bieżącego roku na świecie, a 18 dnia tego samego miesiąca w Polsce. Produkcja na pewno przyciągnie do kin rzesze fanów Harrego Pottera. Co ciekawe, Google we współpracy z Warner Bros. Pictures przygotowało parę niespodzianek dla entuzjastów świata J.K. Rowling.

 

W asystencie głosowym Google’a możemy włączyć latarkę naszego telefonu wypowiadając (po „Ok Google”) zaklęcie „Lumos” lub wyłączyć ją mówiąc „Nox”. Można również wypowiedzieć komendę „Silencio”, która wycisza dzwonki i powiadomienia.

 

Baśniowy świat „Fantastycznych zwierząt” możemy też zwiedzać poprzez Google Street View. Istnieje możliwość odwiedzin w Nowym Jorku w roku 1926, aby zanurzyć się w filmowej rzeczywistości. Fani mogą zobaczyć budynki „Magical Congress of the USA”, „Steen National Bank”, gdzie Newt po raz pierwszy spotyka Jacoba Kowalskiego oraz wiele innych lokalizacji z fikcyjnego świata magii.

 

Będzie można także zagrać w grę na Daydream View, w której pomożemy Newtowi znaleźć zwierzęta/bestie, które uciekły. Wszystko to zrobimy oczywiście z pomocą technologii wirtualnej rzeczywistości.

 

Pojawią się również specjalne naklejki, które pojawią się wyłącznie w komunikatorze Google Allo. Współpraca Google’a i Warner Bros. Pictures na pewno będzie obustronnie opłacalna, a konsumentom dostarczy sporo rozrywki.

 

Tutaj znajdziecie więcej informacji

 

Źródło: Google






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x