ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Teraz Moto X Force kupisz za 43% pierwotnej ceny! Oferta jest ograniczona czasowo

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Newsy
moto-x-force

Smartfon Lenovo Moto X Force został zaprezentowany już dość dawno (prawie rok temu), ale nadal jest świetną propozycją znajdującą się wciąż na raczej wysokiej półce. Flagowe podzespoły niezbyt wyróżniają ten telefon w takim gronie, gdyż podobne specyfikacje mają inne najlepsze smartfony z tego okresu, ale tutaj jest coś jeszcze – nietłukący się wyświetlacz, który może przyciągnąć osoby oczekujące dobrej wytrzymałości od urządzenia, które w pewnych momentach może być skazane na upadki. Jeśli nie będziemy prowadzić testów wytrzymałościowych i jeśli nasz Moto X Force przypadkiem nam spadnie, to jego przedniemu panelowi nie powinno takie zdarzenie w żaden sposób zaszkodzić.

Ciekawą informacją dla potencjalnych kupujących może być fakt, że urządzenie dostępne jest obecnie w ofercie sklepu iBOOD z 57% zniżką. Należy się jednak pospieszyć z decyzją o zakupie, gdyż do zakończenia oferty pozostało jedynie 16 godzin (w momencie pisania tego tekstu). Sprzedaż może się też zakończyć w razie wyczerpania zapasów.

Lenovo Moto X Force jest wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 810, 3 GB RAM-u oraz 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej. W urządzeniu tym wykorzystano 5,4-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, aparaty 21 MPx (f/2.0) oraz 5 MPx (także f/2.0). Smartfon na starcie pracował pod kontrolą systemu Android 5.1.1 Lollipop, ale ma otrzymać aktualizację do Nougata. Za energię odpowiada bateria o pojemności 3760 mAh. Co ciekawe, telefonowi temu niestraszne są przypadkowe zachlapania wodą.

Źródło: iBOOD

Sprawdź najnowsze wpisy