Sony wydaje instrukcje jak zainstalować czystego Androida 7.1 Nougat na Xperiach

Newsy

sony android nougat 7.0 aktualizacja

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Sony znane jest z tego, że nie spieszy się z wydawaniem aktualizacji na swoje smartfony. Jednak jak już się pojawiają to według różnych badan są one uznawane za najlepsze pod względem bezawaryjności czy też dopracowania poszczególnych funkcji. Mimo wszystko niecierpliwi mogą już dzisiaj zainstalować Androida 7.1 Nougat na swoich Xperiach.

 

Japończycy są również znani z tego, że doceniają bardziej zaawansowanych użytkowników i właśnie do nich kierowane są takie programy jak chociażby Xperia Beta Program. W takim razie jesteście zainteresowani zbudowaniem własnego oprogramowania dla odblokowanych smartfonów od Sony? Wszelkie instrukcje znajdziecie na następującej stronie: Klik! Tak, osoby, które dopiero, co zaczynają przygodę z modyfikacjami urządzeń mobilnych czy też całe życie spędziły na Windowsie lepiej niech zostawią dla innych ten poradnik. Mimo wszystko jest on napisany w stosunkowo prosty sposób. Oczywiście należy pamiętać, że mowa jest o czystym (AOSP) wydaniu Androida 7.1 Nougat, więc bez dodatków od Sony takich jak chociażby Stamina czy też specjalnymi ustawieniami dźwięku, wyświetlacza, nie mówiąc o samym aparacie.

 

Wielu użytkowników zwraca również uwagę na to, że praca z czystym Androidem jest lepsza od oprogramowania z dodatkami od Sony. W głównej mierze chodzi o działanie urządzenia i jego zachłanność na energię.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x