ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Sony wydaje instrukcje jak zainstalować czystego Androida 7.1 Nougat na Xperiach

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
sony android nougat 7.0 aktualizacja

Sony znane jest z tego, że nie spieszy się z wydawaniem aktualizacji na swoje smartfony. Jednak jak już się pojawiają to według różnych badan są one uznawane za najlepsze pod względem bezawaryjności czy też dopracowania poszczególnych funkcji. Mimo wszystko niecierpliwi mogą już dzisiaj zainstalować Androida 7.1 Nougat na swoich Xperiach.

Japończycy są również znani z tego, że doceniają bardziej zaawansowanych użytkowników i właśnie do nich kierowane są takie programy jak chociażby Xperia Beta Program. W takim razie jesteście zainteresowani zbudowaniem własnego oprogramowania dla odblokowanych smartfonów od Sony? Wszelkie instrukcje znajdziecie na następującej stronie: Klik! Tak, osoby, które dopiero, co zaczynają przygodę z modyfikacjami urządzeń mobilnych czy też całe życie spędziły na Windowsie lepiej niech zostawią dla innych ten poradnik. Mimo wszystko jest on napisany w stosunkowo prosty sposób. Oczywiście należy pamiętać, że mowa jest o czystym (AOSP) wydaniu Androida 7.1 Nougat, więc bez dodatków od Sony takich jak chociażby Stamina czy też specjalnymi ustawieniami dźwięku, wyświetlacza, nie mówiąc o samym aparacie.

Wielu użytkowników zwraca również uwagę na to, że praca z czystym Androidem jest lepsza od oprogramowania z dodatkami od Sony. W głównej mierze chodzi o działanie urządzenia i jego zachłanność na energię.

Sprawdź najnowsze wpisy