action-launcher-31

Action Launcher jest jednym z najchętniej pobieranych launcherów w Sklepie Play, zaraz obok Nova Launcher, który ostatnio otrzymał aktualizację w wersji beta. Teraz zaś pojawił się update dla AL3. Co takiego wnosi? Dość sporo nowości z najnowszego Androida.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

Najwięcej korzyści z Action Launcher 3 w wersji 3.11.1 otrzymają jednak użytkownicy Androida 7.1 Nougat. W aktualizacji wprowadzono między innymi dynamiczne skróty aplikacji dla na przykład Wiadomości czy Telefonu. Dzięki temu jesteśmy zwolnieni od uruchamiania aplikacji – skrót pozwala wybrać kontakt, z którym chcemy nawiązać połączenie czy też wysłać SMSa.

 

Pojawiła się również możliwość wyświetlania pełnych ikon zamiast nowych, okrągłych. Oprócz tego poprawiono całą masę zgłaszanych błędów i usprawnień. Z pełnym changelogiem możecie się zapoznać pod tym linkiem, który zaprowadzi Was do profilu Google+.

 

Pobierz najnowszą wersję Action Launcher 3 ze Sklepu Play.

 

action_launcher_dynamic_quickcuts

 

 

źródło: Phone Arena
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.