Action Launcher 3 z potężną aktualizacją dla Androida 7.1 Nougat

Aplikacje

action-launcher-31

Action Launcher jest jednym z najchętniej pobieranych launcherów w Sklepie Play, zaraz obok Nova Launcher, który ostatnio otrzymał aktualizację w wersji beta. Teraz zaś pojawił się update dla AL3. Co takiego wnosi? Dość sporo nowości z najnowszego Androida.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Najwięcej korzyści z Action Launcher 3 w wersji 3.11.1 otrzymają jednak użytkownicy Androida 7.1 Nougat. W aktualizacji wprowadzono między innymi dynamiczne skróty aplikacji dla na przykład Wiadomości czy Telefonu. Dzięki temu jesteśmy zwolnieni od uruchamiania aplikacji – skrót pozwala wybrać kontakt, z którym chcemy nawiązać połączenie czy też wysłać SMSa.

 

Pojawiła się również możliwość wyświetlania pełnych ikon zamiast nowych, okrągłych. Oprócz tego poprawiono całą masę zgłaszanych błędów i usprawnień. Z pełnym changelogiem możecie się zapoznać pod tym linkiem, który zaprowadzi Was do profilu Google+.

 

Pobierz najnowszą wersję Action Launcher 3 ze Sklepu Play.

 

action_launcher_dynamic_quickcuts

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x