[Pobierz] Szykują się zmiany w Chrome? Google testuje pasek adresu znajdujący się na dole ekranu

Aplikacje

all-chrome-icons-728x400

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Chrome to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie. Dostępna jest również wersja na Androida preinstalowana na wielu smartfonach z tym systemem. Google cały czas rozwija swój produkt. Umożliwia także testowanie nowych rozwiązań jeszcze zanim pojawią się w finalnej wersji za pomocą kanałów Canary, Dev oraz Beta. W każdym kanale Chrome dostępne są również funkcje testowe ukryte pod adresem chrome://flags.

 

 

 

Jedną z takich „flag” jest dostępna  w wersji Dev oraz Canary opcja, która umożliwia przeniesienie paska adresu na dół ekranu. Funkcja o nazwie „Chrome Home” pozwala na korzystanie z przełącznika kart oraz w wygodniejszy sposób, zwłaszcza na telefonach z dużymi ekranami. Można ją aktywować poprzez wpisanie chrome://flags/#enable-chrome-home w pasku adresu. Potem należy zrestartować przeglądarkę i gotowe. Możemy testować nowe rozwiązanie.

 

Pobierz Chrome Canary w Google Play

Pobierz Chrome Dev w Google Play

 

Źródło: Google Chrome


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x