all-chrome-icons-728x400

 

Chrome to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie. Dostępna jest również wersja na Androida preinstalowana na wielu smartfonach z tym systemem. Google cały czas rozwija swój produkt. Umożliwia także testowanie nowych rozwiązań jeszcze zanim pojawią się w finalnej wersji za pomocą kanałów Canary, Dev oraz Beta. W każdym kanale Chrome dostępne są również funkcje testowe ukryte pod adresem chrome://flags.

 

 

 

Jedną z takich „flag” jest dostępna  w wersji Dev oraz Canary opcja, która umożliwia przeniesienie paska adresu na dół ekranu. Funkcja o nazwie „Chrome Home” pozwala na korzystanie z przełącznika kart oraz w wygodniejszy sposób, zwłaszcza na telefonach z dużymi ekranami. Można ją aktywować poprzez wpisanie chrome://flags/#enable-chrome-home w pasku adresu. Potem należy zrestartować przeglądarkę i gotowe. Możemy testować nowe rozwiązanie.

 

Pobierz Chrome Canary w Google Play

Pobierz Chrome Dev w Google Play

 

Źródło: Google Chrome

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl