Facebook testuje nową funkcję w swojej aplikacji – aparat z filtrami i… tak to Snapchat!

Łukasz Pająk Newsy 2016-10-29

facebook-aparat-snapchat-snap-kopia

 

Snapchat pojawił się znikąd i zdobył tak ogromną popularność, że od razu Facebook postanowił wykupić tę aplikację. Jednak właściciele postanowili, że 3 miliardy dolarów ich nie zadowala. W takim razie, co postanowił zrobić największy portal społecznościowy? Zacząć kopiować.

 

Zapewne już doskonale zapoznaliście się z Messenger Day czy też historiami na Instagramie, które ewidentnie wzorują się na Snapchat Stories. Teraz jednak w drodze jest nowa aplikacja aparatu, której działanie będzie bardzo zbliżone do tego, co możecie zobaczyć na poniższym materiale promocyjnym:

 

 

Robimy zdjęcie, dodajemy filtry, wysyłamy do znajomych czy też wstawiamy jako post na Facebooka. Nie dostajemy żadnej odpowiedzi w ciągu 24 godzin? Fotografia znika bezpowrotnie. Brzmi znajomo? Oczywiście to kolejna kopia Snapa.

 

Póki co nie mamy żadnych informacji na temat kiedy nowa funkcja pojawi się w Facebooku, aczkolwiek mam wrażenie, że coraz więcej osób zdecyduje się na zainstalowanie tej aplikacji, ale jedynie w wydaniu Lite. Jak tak dalej pójdzie to możliwe, że doczekamy się programów z kolejnymi dopiskami…

 

 

źródło: Phandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x