blue-coral-galaxy-s7-edge-9

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Samsung Galaxy S7 edge to naprawdę udany smartfon koreańskiego producenta. Już jakiś czas temu było wiadomo, że niedługo pojawi się w nowej wersji kolorystycznej. Oczywiście kolor ten dobrze znamy z Note’a 7, ale smartfon został wycofany ze sprzedaży.

 

Nie wiadomo, czy nie planowano już wcześniej uzupełnić S7 edge o nową wersję kolorystyczną, czy pomysł pojawił się dopiero po tym zaprzestano sprzedawać Note’y 7. Galaxy S7 edge w kolorze Blue Coral wygląda świetnie i będzie dostępny w sprzedaży w Korei Południowej i w Singapurze na początku listopada. Niestety w Polsce ma pojawić się dopiero w styczniu.

 

Do tego czasu nie pozostaje nam nic innego jak pooglądać niebieskiego S7 edge’a na oficjalnych zdjęciach prasowych, m.in. w objęciach… syreny:

 

 

 

Ładny?

 

 

Źródło: sammobileSamsung Polska
Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.