kalendarz-google-aktualizacja

Aplikacje Google uważam za intuicyjne, łatwe w obsłudze i oferujące to, co potrzebne do codziennych zadań. Co więcej, są one wygodne i obecne od samego początku. Kalendarz Google jest jednym z programów, których nie zmieniam. Każda próba korzystania z alternatywy kończyła się fiaskiem. Brakowało jednak jednej rzeczy. Po tej aktualizacji jest już wszystko.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Kalendarz Google w wersji 5.6.2 dodaje nowy widżet, jakim jest podgląd całego miesiąca. To rzecz, której brakowało mi najbardziej. To również powód, dla którego przeszukiwałem Sklep Play w celu odnalezienia zadowalającego zamiennika. Nigdy jednak nie byłem całkowicie usatysfakcjonowany. Zwłaszcza, że ostatnie aktualizacje Kalendarza Google wprowadzające cele są dla mnie strzałem w dziesiątkę.

 

nexus2cee_monthwidgetlarge

 

Nową wersję Kalendarza Google możecie pobrać stąd. Jest to pewne źródło, nie musicie się zatem obawiać o bezpieczeństwo swoich danych na urządzeniu. Wkrótce wersja 5.6.2 powinna trafić i do Sklepu Play.

 

źródło: Android Police

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.