ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

OnePlus 3T nadchodzi – Evan Blass zdradza cenę nowego modelu Chińczyków

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
Oneplus-3-7288

OnePlus nie oferuje szerokiego wachlarza urządzeń mobilnych. Tak naprawdę raz na rok Chińczycy prezentują nam tylko jeden flagowy model. Wyjątkiem był oczywiście OnePlus X jako dodatkowy smartfon. W tym roku również bardzo możliwe, że ujrzymy dwa urządzenia mobilne.

O OnePlus 3T już kilka razy mogliście u nas przeczytać. Według pierwszych plotek ma to być urządzenie, które zażegna problem z dostępnością wyświetlaczy Optic AMOLED, ale prezes firmy zdementował te plotki. W takim razie po co nowy model? Póki co wiemy na jego temat tylko tyle, że pojawi się Snapdragon 821, a także Android Nougat. Nie mamy żadnych potwierdzonych informacji na temat wyświetlacza, aczkolwiek możemy spodziewać się 6-calowego panelu. Teraz do gry dochodzi cena, którą zdradza Evan Blass na Twitterze:

Dodatkowe 80 dolarów za minimalnie lepszy układ oraz nowsze oprogramowanie? To nie w stylu OnePlus. Obecnie najnowszy smartfon tej firmy kosztuje 400 dolarów (u nas 1800 złotych), czyli OnePlus 3T ma zostać wyceniony na 480 dolarów, czyli w naszym wypadku zapewne będziemy musieli naszykować 2200 złotych.

Być może pojawi się również więcej pamięci wbudowanej dla użytkownika. Jednak w tym roku popularny jest certyfikat IP67. Być może w tym kierunku pójdzie OnePlus? Wtedy cena faktycznie mogłaby być odzwierciedlona w rzeczywistości. Mimo wszystko większy wyświetlacz (6 cali) także może na nią wpłynąć.

Sprawdź najnowsze wpisy