google-pixel-phone-100416-10605

 

Zaprezentowane niedawno smartfony Google Pixel oraz Pixel XL cieszą się dosyć dużym zainteresowaniem ze strony blogerów technologicznych, jak również zwykłych konsumentów. Flagowe telefony wyróżniają się „czystym” Androidem i pewnymi niespotykanymi w innych urządzeniach funkcjami (co spotyka się z dezaprobatą posiadaczy np. Nexusów 5X czy 6P, którzy również mają Androida 7.1, ale wszystkich „ficzerów” z Pixeli nie uświadczą, przynajmniej oficjalnie). Smartfony te niestety nie są powszechnie dostępne w Polsce.

 

Wiele osób zamówiło swoje telefony z serii Pixel poprzez przedsprzedaż. W oświadczeniu Google twierdzi, że „popyt już w przedsprzedaży przekroczył oczekiwania firmy”. Okazuje się, że smartfony nie będą wysyłane aż do połowy listopada, gdy magazyny zostaną uzupełnione. Na oficjalnych stronach Google’a znajdują się jednak błędne informacje, jakoby urządzenia miałyby zostać wysyłane w bliższym przewidywanym terminie. Niektórzy ufają, że rzeczywiście tak będzie – liczą, że jednostka zostanie wysłana zgodnie z obietnicami. Niestety, należy jeszcze trochę poczekać.

 

Źródło: 9to5Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl