google pixel

Opóźnienia w wysyłkach Pixeli – popyt przekroczył oczekiwania Google’a

Newsy

google-pixel-phone-100416-10605

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zaprezentowane niedawno smartfony Google Pixel oraz Pixel XL cieszą się dosyć dużym zainteresowaniem ze strony blogerów technologicznych, jak również zwykłych konsumentów. Flagowe telefony wyróżniają się „czystym” Androidem i pewnymi niespotykanymi w innych urządzeniach funkcjami (co spotyka się z dezaprobatą posiadaczy np. Nexusów 5X czy 6P, którzy również mają Androida 7.1, ale wszystkich „ficzerów” z Pixeli nie uświadczą, przynajmniej oficjalnie). Smartfony te niestety nie są powszechnie dostępne w Polsce.

 

Wiele osób zamówiło swoje telefony z serii Pixel poprzez przedsprzedaż. W oświadczeniu Google twierdzi, że „popyt już w przedsprzedaży przekroczył oczekiwania firmy”. Okazuje się, że smartfony nie będą wysyłane aż do połowy listopada, gdy magazyny zostaną uzupełnione. Na oficjalnych stronach Google’a znajdują się jednak błędne informacje, jakoby urządzenia miałyby zostać wysyłane w bliższym przewidywanym terminie. Niektórzy ufają, że rzeczywiście tak będzie – liczą, że jednostka zostanie wysłana zgodnie z obietnicami. Niestety, należy jeszcze trochę poczekać.

 

Źródło: 9to5Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x