[Pobierz] Google Messenger 2.0 – nowa ikona, nowy wygląd, licznik nieprzeczytanych wiadomości…

Aplikacje

messenger_google_287312334269

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Google Messenger jest domyślnie preinstalowany na urządzeniach z linii Nexus i Pixel. Aplikacja służy przede wszystkim do obsługi wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych (SMS). Program otrzymuje aktualizacje bezpośrednio poprzez Google Play, więc jako posiadacze urządzeń z „czystym” Androidem zawsze będziemy mieli najnowszą wersję. Jednak nie zawsze aktualne wydania pojawiają się od razu w Sklepie.

 

Najnowsza wersja aplikacji Messenger od Google’a nosi numer 2.0, więc nowości powinno być więcej, niż typowe „Poprawki błędów i szybsze działanie aplikacji”. Większość zmian, które spotkamy w aktualizacji to ulepszenia wizualne takie jak nowa ikona, odświeżony interfejs aplikacji, jak również licznik nieprzeczytanych wiadomości wyświetlający się w niektórych launcherach. Na poniższych zrzutach ekranu możecie zobaczyć, jak prezentuje się aktualne wydanie Messengera.

 

 

Jeśli jeszcze nie dostałeś(aś) aktualizacji poprzez Sklep Play, to możesz pobrać apkę ręcznie poniżej:

Pobierz plik .apk

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x