messenger_google_287312334269

 

Google Messenger jest domyślnie preinstalowany na urządzeniach z linii Nexus i Pixel. Aplikacja służy przede wszystkim do obsługi wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych (SMS). Program otrzymuje aktualizacje bezpośrednio poprzez Google Play, więc jako posiadacze urządzeń z „czystym” Androidem zawsze będziemy mieli najnowszą wersję. Jednak nie zawsze aktualne wydania pojawiają się od razu w Sklepie.

 

Najnowsza wersja aplikacji Messenger od Google’a nosi numer 2.0, więc nowości powinno być więcej, niż typowe „Poprawki błędów i szybsze działanie aplikacji”. Większość zmian, które spotkamy w aktualizacji to ulepszenia wizualne takie jak nowa ikona, odświeżony interfejs aplikacji, jak również licznik nieprzeczytanych wiadomości wyświetlający się w niektórych launcherach. Na poniższych zrzutach ekranu możecie zobaczyć, jak prezentuje się aktualne wydanie Messengera.

 

 

Jeśli jeszcze nie dostałeś(aś) aktualizacji poprzez Sklep Play, to możesz pobrać apkę ręcznie poniżej:

Pobierz plik .apk

 

Źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl