[Pobierz] WhatsApp wprowadza wideorozmowy!

Aplikacje

whatsapp-video-calling-feature

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

WhatsApp jest jednym z najpopularniejszych komunikatorów dostępnych na platformę Android. Jak wiadomo, należy on od jakiegoś czasu do Facebooka, który kupił go za 19 miliardów dolarów. Firma wciąż dba o rozwój aplikacji, czego efektem są pojawiające się co jakiś czas nowości. Tym razem dodano obsługę wideorozmów.

 

Wersja beta apki umożliwia uruchomienie połączenia wideo z dowolną osobą, która ma tę samą wersję WhatsAppa. Jeśli kontakt, do którego chcemy w ten sposób zadzwonić, nie będzie posiadał odpowiedniej wersji, to zostaniesz poinformowany o tym, że musi on zaktualizować swoją aplikację. Według pierwszych opinii nowa funkcja działa dość dobrze, jakość rozmów jest w porządku, chociaż mogą pojawić się minimalne opóźnienia (nawet gdy korzystamy z bardzo szybkiego połączenia sieciowego). Poniżej możecie zobaczyć, jak nowa opcja wygląda w praktyce na ekranie naszego smartfona.

 

 

WhatsApp jak widać stara się konkurować m.in. z pokazanym niedawno przez Google’a Duo. Za tym pierwszym przemawia fakt, że mamy wszystko w jednym miejscu (np. wiadomości tekstowe), a nie tak jak w przypadku drugiego – jedynie obsługę wideorozmów. Ostatnio w aplikacji pojawiło się wiele nowych funkcji takich jak oznaczanie kogoś na czacie grupowym, możliwość dodawania naklejek i rysowania na obrazków, czy wsparcie dla Siri (tylko na iOS). Firma testuje także funkcję czatów publicznych.

 

Tutaj możecie pobrać najnowszą wersję apki obsługującą rozmowy wideo:

Pobierz WhatsApp z APKMirror

 

Źródło: WhatsApp


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x