umi-plus-with-nougat

 

UMi jest niezbyt popularną w Polsce chińską firmą oferującą m.in. model UMi Plus, który jest dość dobrze wykonanym, prawie flagowym smartfonem tego producenta. Przedsiębiorstwo chwali się, że szybko zaktualizuje swoje najważniejsze modele – UMi Max, wspomniany już UMi Plus oraz UMi Super. Update’y mają pojawić się w dniu 24 grudnia dla wszystkich.

 

Firma już wcześniej pokazywała, jak Android Nougat spisuje się na wymienionym na samym początku tego artykułu smartfonie. Poniżej możecie obejrzeć filmik, którym nadal chwali się UMi. Przedsiębiorstwo poza zmianami wynikającymi z Androida 7.0 obiecuje również optymalizację wykorzystywania 13-megapikselowej matrycy aparatu, co ma polepszyć jakość uzyskiwanego obrazu.

 

 

Specyfikacja UMi Plus zawiera 5,5-calowy wyświetlacz Full HD, ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P10, 4 GB RAM-u, 32 GB pamięci na pliki, baterię o pojemności 4000 mAh oraz wspomniany już 13-megapikselowy aparat z tyłu bryły. Urządzenie ma także możliwość rozszerzenia pamięci poprzez karty microSD (do 256 GB) oraz port USB typu C. Cena? 220 dolarów. Telefon od ponad miesiąca dostępny jest w sprzedaży.

 

Źródło: UMi; Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl