pokemon-go-halloween

 
Gra roku jaką z pewnością jest Pokemon Go rozwija się dalej mimo odpływu użytkowników. Jest to wciąż świetnie zarabiający dla firmy Niantic tytuł. Spółka stara się zatrzymać graczy dzięki wydawanym sukcesywnie aktualizacjom. Producent zapowiadał ostatnio, że wkrótce zobaczymy zdarzenia w aplikacji. Wygląda na to, że dotrzymał on słowa, ponieważ nadchodzi pierwszy event w Pokemon Go!
 
Okazją do tego jest zbliżające się Halloween. Zdarzenie rozpocznie się już 26 października i będzie trwało do 1 listopada włącznie. W tym czasie na całym świecie trenerzy otrzymają dodatkowe „Candy”. Za złapanie, wyklucie z jajka oraz transfer pokemona będzie to podwojona liczba cukierków. Z kolei nasz zaprzyjaźniony stworek (buddy), który eksploruje mapę obok nas, zdobędzie „Candy” aż 4 razy szybciej!
 

 
Jak widać są to całkiem niezłe bonusy! Ponadto w tym okresie częściej będziemy mogli znaleźć takie pokemony jak: Gastly, Haunter, Gengar, Drowzee, Hypno, Zubat, Golbat. Przyznam, że podoba mi się ten event i czekam na kolejne, które urozmaicą bardziej rozgrywkę.
 
źródło: Niantic

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.