Pokemon Go „Haloween event” startuje już pojutrze! Zobaczcie jakie bonusy szykuje dla graczy Niantic

Aplikacje

pokemon-go-halloween

 
Gra roku jaką z pewnością jest Pokemon Go rozwija się dalej mimo odpływu użytkowników. Jest to wciąż świetnie zarabiający dla firmy Niantic tytuł. Spółka stara się zatrzymać graczy dzięki wydawanym sukcesywnie aktualizacjom. Producent zapowiadał ostatnio, że wkrótce zobaczymy zdarzenia w aplikacji. Wygląda na to, że dotrzymał on słowa, ponieważ nadchodzi pierwszy event w Pokemon Go!
 
Okazją do tego jest zbliżające się Halloween. Zdarzenie rozpocznie się już 26 października i będzie trwało do 1 listopada włącznie. W tym czasie na całym świecie trenerzy otrzymają dodatkowe „Candy”. Za złapanie, wyklucie z jajka oraz transfer pokemona będzie to podwojona liczba cukierków. Z kolei nasz zaprzyjaźniony stworek (buddy), który eksploruje mapę obok nas, zdobędzie „Candy” aż 4 razy szybciej!
 

 
Jak widać są to całkiem niezłe bonusy! Ponadto w tym okresie częściej będziemy mogli znaleźć takie pokemony jak: Gastly, Haunter, Gengar, Drowzee, Hypno, Zubat, Golbat. Przyznam, że podoba mi się ten event i czekam na kolejne, które urozmaicą bardziej rozgrywkę.
 
źródło: Niantic

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x