Bombowa oferta. Samsung Galaxy Note7 dostępny w Hong Kongu w „promocyjnej cenie”

Newsy

samsung-galaxy-note-7-098243234897

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Pewien użytkownik Twittera opublikował zdjęcie, na którym widoczna jest wystawa Samsungów Galaxy Note7 oferowanych w specjalnej „promocyjnej cenie”. Telefon jest rzekomo nadal dostępny w sprzedaży w pewnym sklepie w Hong Kongu. Do tej informacji należy jednak podejść z dystansem mimo, że wydaje się prawdziwa. „Janusze biznesu” występują na całej kuli ziemskiej.

 

 

Jak wiadomo, Samsung Galaxy Note7 został oficjalnie wycofany przez południowokoreańską firmę na całym świecie. Teoretycznie tego smartfona nie da się nigdzie kupić, ale jak widać, pojawiają się pewne możliwości dla tych, którzy nie boją się eksplozji baterii. Są tacy, którzy uważają, że zagrożenia praktycznie nie ma, więc nadal korzystają (lub zamierzają korzystać) z tego świetnego, jak twierdzą, telefonu. Pojawiają się też nieoficjalne doniesienia na temat przypuszczalnych powodów dla nagrzewających się nadmiernie baterii – niektórzy starają się na własną rękę odkryć przyczynę problemu. W Stanach Zjednoczonych sprzedaż Note’ów 7 jest zabroniona, natomiast w innych krajach nie ma zbyt ścisłych regulacji. Większość linii lotniczych zabrania jednak korzystania (albo nawet wnoszenia) tych urządzeń na pokłady samolotów.

 

Źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x