samsung-galaxy-note-7-098243234897

 

Pewien użytkownik Twittera opublikował zdjęcie, na którym widoczna jest wystawa Samsungów Galaxy Note7 oferowanych w specjalnej „promocyjnej cenie”. Telefon jest rzekomo nadal dostępny w sprzedaży w pewnym sklepie w Hong Kongu. Do tej informacji należy jednak podejść z dystansem mimo, że wydaje się prawdziwa. „Janusze biznesu” występują na całej kuli ziemskiej.

 

 

Jak wiadomo, Samsung Galaxy Note7 został oficjalnie wycofany przez południowokoreańską firmę na całym świecie. Teoretycznie tego smartfona nie da się nigdzie kupić, ale jak widać, pojawiają się pewne możliwości dla tych, którzy nie boją się eksplozji baterii. Są tacy, którzy uważają, że zagrożenia praktycznie nie ma, więc nadal korzystają (lub zamierzają korzystać) z tego świetnego, jak twierdzą, telefonu. Pojawiają się też nieoficjalne doniesienia na temat przypuszczalnych powodów dla nagrzewających się nadmiernie baterii – niektórzy starają się na własną rękę odkryć przyczynę problemu. W Stanach Zjednoczonych sprzedaż Note’ów 7 jest zabroniona, natomiast w innych krajach nie ma zbyt ścisłych regulacji. Większość linii lotniczych zabrania jednak korzystania (albo nawet wnoszenia) tych urządzeń na pokłady samolotów.

 

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl