xiaomi-mi-5-3-1

 

Już jutro ma się odbyć premiera najnowszego flagowca od firmy Xiaomi – Mi Note 2. Według przecieków to urządzenie będzie miało efektownie wyglądający ekran zagięty na dwa boki urządzenia.

 

Poniższe fotografie ukazują nam przód i tył smartfona. Nie można odmówić mu podobieństwa do telefonów Samsunga z serii edge. Na przodzie znajduje się czytnik linii papilarnych pokryty najprawdopodobniej ceramiką wbudowany w klawisz „home”, który jest trochę większy niż ten w Xiaomi Mi 5. Inne klawisze fizyczne znajdują się po prawej stronie. Bryłę zbudowano głównie z metalu, z wykorzystaniem szkła z przodu i z tyłu, gdzie znajduje się pojedynczy aparat z dwutonową diodą doświetlającą (wcześniejsze plotki mówiły o dwóch obiektywach, możliwe, że Xiaomi wprowadzi kilka wariantów smartfona).

 

 

Oczekuje się, że telefon ten będzie miał 5,7-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości QHD, wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 821 (64-bit, 4 rdzenie), 6 GB RAM-u i port USB typu C na spodzie. Jak się Wam podoba to urządzenie? Będziecie zainteresowani zakupem?

 

Źródło: AndroidHeadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl