[Zdjęcia] Xiaomi Mi Note 2 z zakrzywionym ekranem!

Eliasz Szykowny Newsy 2016-10-24

xiaomi-mi-5-3-1

 

Już jutro ma się odbyć premiera najnowszego flagowca od firmy Xiaomi – Mi Note 2. Według przecieków to urządzenie będzie miało efektownie wyglądający ekran zagięty na dwa boki urządzenia.

 

Poniższe fotografie ukazują nam przód i tył smartfona. Nie można odmówić mu podobieństwa do telefonów Samsunga z serii edge. Na przodzie znajduje się czytnik linii papilarnych pokryty najprawdopodobniej ceramiką wbudowany w klawisz „home”, który jest trochę większy niż ten w Xiaomi Mi 5. Inne klawisze fizyczne znajdują się po prawej stronie. Bryłę zbudowano głównie z metalu, z wykorzystaniem szkła z przodu i z tyłu, gdzie znajduje się pojedynczy aparat z dwutonową diodą doświetlającą (wcześniejsze plotki mówiły o dwóch obiektywach, możliwe, że Xiaomi wprowadzi kilka wariantów smartfona).

 

 

Oczekuje się, że telefon ten będzie miał 5,7-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości QHD, wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 821 (64-bit, 4 rdzenie), 6 GB RAM-u i port USB typu C na spodzie. Jak się Wam podoba to urządzenie? Będziecie zainteresowani zakupem?

 

Źródło: AndroidHeadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x