Motorola-Moto-G4-Plus-press

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Android Nougat to wciąż bardzo młody system. Niewiele urządzeń mobilnych może się szczycić, że korzystają z „aktualnego” oprogramowania od Google, a firma już rozpoczęła testy kolejnego wydania. Jednak Lenovo w piątek przedstawiło ciekawą sekcję na swojej stronie internetowej.

 

Eliasz informował Was wtedy, że w Indiach Moto G4 oraz G4 Plus mogą już korzystać z Androida 7.0 Nougat. Jednak okazuje się, że Lenovo niedokładnie się wyraziło. Otóż żaden smartfon z serii Moto nie otrzymał jeszcze aktualizacji. Posiadacze tych modeli zalali wręcz tamtejsze forum skupiające się wokół Motoroli/Lenovo pytaniami o to jak zainstalować nowe oprogramowanie. Jak podaje Android Police, administratorzy mówią wprost, że Moto G4 oraz G4 Plus nie zostały zaktualizowane. Potwierdza to także oficjalny profil na Twitterze:

 

 

Ostatecznie, Nougat dla Lenovo Moto G4 oraz G4 Plus nie został wydany. Wiemy jednak, że rozpoczęły się już testy nowej wersji Androida dla tych modeli, ale kiedy ostatecznie zostanie przedstawiony dla wszystkich użytkowników to niestety takich informacji jeszcze nie poznaliśmy.

 

Swoją drogą, Lenovo zapewne na początku zaktualizuje serię Moto Z, a nie tańsze, choć zdecydowanie popularniejsze Moto G. Tym samym wciąż czekamy na oficjalne rozpoczęcie sezonu wydawania aktualizacji przez poszczególnych producentów.

 

PS. O co chodzi ze wspomnianą sekcją na stronie internetowej? To tylko spis nowości, które pojawią się w odpowiedniej aktualizacji.
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.