lg-v20-press-images-2384

 

W internecie pojawiły się już próby ognia czy gięcia obudowy i różnego rodzaju inne testy wytrzymałościowe skierowane przeciwko najnowszemu i według wielu opinii świetnemu flagowcowi od LG – V20. Smartfon przeżywa testy zaskakująco dobrze, podobnie jak zeszłoroczny telefon z serii – LG V10. Podobno przeprowadzono już ponad 60000 testów V20.

 

Teraz pojawiły się również informacje, jak szybka może być rozbiórka na części pierwsze LG V20. Udało się to zrobić w czasie krótszym niż 4 minuty. Telefon bardzo łatwo zdemontować, a co za tym idzie – w prosty sposób możemy wymienić wadliwe części. Film przedstawiający rozbieranie V20 możecie obejrzeć poniżej:

 

 

Trzeba przyznać, że firma LG bardzo przyłożyła się do jakości i najlepszego wykonania najnowszego flagowca. W trakcie produkcji testowano wiele aspektów, które mają wpływ na wrażenia z użytkowania. Niestety, zaprezentowany wcześniej LG G5 nie zdobył zbyt szerokiego grona wielbicieli. Wszystko wskazuje na to, że kolejna generacja serii G nie będzie już wyposażona w moduły, które niezbyt interesowały użytkowników. A seria V cały czas istnieje i ma się bardzo dobrze.

 

Źródło: Android Community

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl