ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG V20 to jeden z najlepiej wykonanych i najłatwiejszych w naprawie smartfonów na rynku?

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Newsy
lg-v20-press-images-2384

W internecie pojawiły się już próby ognia czy gięcia obudowy i różnego rodzaju inne testy wytrzymałościowe skierowane przeciwko najnowszemu i według wielu opinii świetnemu flagowcowi od LG – V20. Smartfon przeżywa testy zaskakująco dobrze, podobnie jak zeszłoroczny telefon z serii – LG V10. Podobno przeprowadzono już ponad 60000 testów V20.

Teraz pojawiły się również informacje, jak szybka może być rozbiórka na części pierwsze LG V20. Udało się to zrobić w czasie krótszym niż 4 minuty. Telefon bardzo łatwo zdemontować, a co za tym idzie – w prosty sposób możemy wymienić wadliwe części. Film przedstawiający rozbieranie V20 możecie obejrzeć poniżej:

Trzeba przyznać, że firma LG bardzo przyłożyła się do jakości i najlepszego wykonania najnowszego flagowca. W trakcie produkcji testowano wiele aspektów, które mają wpływ na wrażenia z użytkowania. Niestety, zaprezentowany wcześniej LG G5 nie zdobył zbyt szerokiego grona wielbicieli. Wszystko wskazuje na to, że kolejna generacja serii G nie będzie już wyposażona w moduły, które niezbyt interesowały użytkowników. A seria V cały czas istnieje i ma się bardzo dobrze.

Źródło: Android Community

Sprawdź najnowsze wpisy