s7-edge-9827328943

 

Samsung w swoim programie wymiany smartfonów z serii Galaxy Note7 oferuje w zamian między innymi Samsungi Galaxy S7 edge, które są uważane za bezpieczne telefony. Mimo to w internecie pojawiła się informacja, jakoby pewnemu klientowi jednej z dużych amerykańskich sieci komórkowych (doniesienie pochodzi od anonimowego pracownika telekomu) wybuchł jego S7 edge podczas ładowania oryginalnym zasilaczem.

 

Wspominany pechowiec wymienił już po raz drugi swojego Note7 (tego z „bezpieczną” baterią), tym razem właśnie na S7 edge. Lojalny konsument czekał dwa tygodnie na wymianę, ale jak widać pojawił się kolejny problem. Zdjęcia telefonu po eksplozji możecie zobaczyć poniżej:

 

 

To nie pierwszy przypadek, gdy Samsung Galaxy S7 edge eksploduje. Już wcześniej pojawiały się informacje o człowieku, któremu wspomniane urządzenie wybuchło w spodniach, co spowodowało u niego oparzenia trzeciego stopnia, które skutkowały przeszczapami skóry. Niekorzystnym dla Samsunga jest również fakt, że w pewnym badaniu aż 40% osób dotychczas kupujących telefony południowokoreańskiej firmy deklaruje, że więcej nie kupi jej produktów. Ale konkurent Samsunga, Apple, również nie jest idealny. Ostatnio pewien iPhone 7 eksplodował niszcząc samochód właściciela. Może czas w końcu wprowadzić lepsze, o wiele bezpieczniejsze baterie nowej generacji? Producenci na pewno weźmą sobie do serca niedawne wydarzenia. Niedługo zobaczymy, jaki będzie nadchodzący Samsung Galaxy S8. Wracając do ostatnich eksplozji, dziwne, że po aferze z Note7 co chwila wybuchają inne urządzenia mobilne. Mimo wszystko podchodźmy do tych informacji z dystansem, gdyż nie zawsze znajdują one swoje potwierdzenie w rzeczywistości.

 

Źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl