LG G5 i „rewolucyjne” moduły to klapa. Być może w LG G6 ich nie zobaczymy

Newsy

LG G5
LG to firma, która chciała przykuć uwagę fanów urządzeń mobilnych w tym roku modelem G5. Z pewnością jej się to udało za sprawą dodatkowych modułów do telefonu, które z użytecznością nie wiele miały wspólnego. Podobnego zdania są najwyraźniej klienci, którzy raczej omijają flagowca firmy.

Według ostatniego raportu z kolei, przy okazji premiery LG G6 nie zobaczymy już jego „Friends”, czyli dodatków oraz modularnych akcesoriów jakie widzieliśmy obok modelu G5. Oczywiście wynika to z faktu, że ludzie nie chcą kupować bezużytecznych dodatków, a wolą posiadać wszystkie „killer features” od razu w jednej bryle urządzenia (podobnie zresztą jak ja). Ponadto dowiadujemy się, że LG G6 ma mieć „integralną strukturę” zamiast modularnej.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Warto dodać, że już LG V20 nie zawiera wyciągalnej części, a więc być może Koreańczycy przyznali się do błędu i wycofają się z tego nietrafionego pomysłu. Tym lepiej, ponieważ jego kontynuowanie spodobałoby się jedynie fanom Androida i nowinek technologicznych. Czekam zatem na pełen wspaniałych funkcji LG G6, który według ET News ma posiadać „tajemnicze, nowe funkcje”.

źródło: Phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x