ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Tanie tablety w sieci Real

Autor: Cezary Zapała Kategoria: Newsy

Wczoraj wieczorem pisałem artykuł na temat GoClever R75, czyli o tablecie w niskiej cenie. Jak się okazuje nie tylko ten model można nabyć w niższej cenie przed świętami. Nasz Czytelnik o nicku „danielbudyn” przysłał mi informację ze zdjęciami dotyczącą trzech budżetowych tabletów w atrakcyjnych cenach dostępnych w sieci Real.

Pierwszy z nich to Omega Mid7005, który posiada 7 calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli, jednordzeniowy procesor Boxchip A13 o taktowaniu 1.2 GHz, 512 MB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, 0,3 Mpix aparat i baterię o pojemności 2800 mAh. Cena urządzenia to 327,20 złotych.

Drugi zaś to GoClever A93. Od opisywanego wczoraj R75 różni się głównie większym ekranem (o przekątnej 9 cali), czyli jest propozycją dla osób, które oczekują pod choinką ciut większego urządzenia. Jego cena wynosi 299 złotych.

Trzeci natomiast to tablet Tracer OVO Lite GT. Posiada on 7 calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli, jednordzeniowy procesor o taktowaniu 1.2 GHz, 512 MB pamięci RAM, 1.3 Mpix kamerki i baterię o pojemności 2200 mAh. Cenę zaś ustalono na poziomie 199 złotych.

Wszystkie urządzenia posiadają Androida Ice Cream Sandwich.

Wiem, że część Czytelników uważa za zbrodnie promowanie ofert z takimi tabletami, ale warto wziąć pod uwagę jednak osoby, które chcą sprawić radość najbliższym, a niestety nie mają wystarczających funduszów by kupić urządzenia, które kosztują 500 albo 1000 złotych. A takie artykuły pozwalają im zapoznać się z ofertami, dzięki którym kupując nawet budżetowe modele mogą jeszcze zaoszczędzić parę złotych.

Sprawdź najnowsze wpisy