Lenovo Moto G4 i G4 Plus dostają właśnie Androida 7.0 Nougat

Newsy

android_nougat_147505401925732545

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Aktualizacje Androida, a co za tym idzie – fragmentacja jest jednym z największych problemów w świecie „zielonego robota”. Jedni producenci radzą sobie z nią lepiej, inni gorzej. Motorola Lenovo jest uważane za jedną z najlepszych, jeśli chodzi o szybkie aktualizacje, firm produkujących smartfony.

 

Miło nam poinformować, że update do systemu Android 7.0 Nougat pojawia się właśnie dla osób korzystających z niebrandowanych telefonów z serii Moto G4 i G4 Plus (jak na razie w Indiach, ale niebawem powinna się pojawić także w innych krajach). Wymienione telefony są oczywiście urządzeniami raczej ze średniej półki. Android 7.0 Nougat to m.in. obsługa wielu okien (wielozadaniowość), nowe centrum powiadomień, a także wiele innych zmian (także pod maską). A Wy, których producentów polecacie, jeśli chodzi o terminowe aktualizacje i długie wsparcie?

 

Źródło: Lenovo


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x