android_nougat_147505401925732545

 

Aktualizacje Androida, a co za tym idzie – fragmentacja jest jednym z największych problemów w świecie „zielonego robota”. Jedni producenci radzą sobie z nią lepiej, inni gorzej. Motorola Lenovo jest uważane za jedną z najlepszych, jeśli chodzi o szybkie aktualizacje, firm produkujących smartfony.

 

Miło nam poinformować, że update do systemu Android 7.0 Nougat pojawia się właśnie dla osób korzystających z niebrandowanych telefonów z serii Moto G4 i G4 Plus (jak na razie w Indiach, ale niebawem powinna się pojawić także w innych krajach). Wymienione telefony są oczywiście urządzeniami raczej ze średniej półki. Android 7.0 Nougat to m.in. obsługa wielu okien (wielozadaniowość), nowe centrum powiadomień, a także wiele innych zmian (także pod maską). A Wy, których producentów polecacie, jeśli chodzi o terminowe aktualizacje i długie wsparcie?

 

Źródło: Lenovo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl