Oneplus-3-7282

 

Rok niby się kończy, a w Sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat tajemniczego modelu OnePlusa. Jeszcze nie tak dawno temu sporo mówiło się o smartfonie oznaczonym jako 3S lub 3C, a tego typu plotki zaczęły pojawiać się równolegle z informacjami na temat braku wyświetlaczy dla tegorocznego flagowego urządzenia od Chińczyków.

 

Jednak Carl Pei oficjalnie zaprzeczył jakoby OnePlus 3 miał już być spisany na straty. Chińczycy nie zamierzają skończyć z wyświetlaczami Optic AMOLED. Niejako oficjalnie zostało potwierdzone, że panele LCD nie wrócą. Jednak okazuje się, że firma ma już gotowego smartfona oznaczonego nazwą kodową A3010 – OnePlus 3 to A3003. Już wcześniej tajemnicze urządzenie pojawiło się w różnych benchmarkach, a teraz oficjalnie zdobyło certyfikat od China Compulsory Certification (3C). Oficjalnie ten smartfon według ostatnich plotek ma nazywać się OnePlus 3T. Jedyne szczegóły jakie poznaliśmy dotyczą jednostki obliczeniowej, którą ma być Snapdragon 821. Z kolei systemem zarządzającym ma być Android 7.0 Nougat.

 

Jednak czym tak właściwie ma być ten smartfon? Ciężko powiedzieć, co Chińczycy wymyślą, gdyż sama zmiana układu to za mało, aby tworzyć nowe urządzenie.

 

 

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.