ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung potwierdza – Galaxy S7 edge w wersji kolorystycznej Blue Coral pojawi się w listopadzie

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Newsy
samsung-galaxy-note-7-live-sg-0

Wraz z zaprzestaniem sprzedaży smartfonu Samsung Galaxy Note7 południowokoreańska firma oferuje w programie wymiany m.in. modele Galaxy S7 edge. Ogółem ich oddział mobilny skupia się teraz przede wszystkim na sprzedaży flagowych modeli z serii S7. A co jeśli spodobała Wam się jedna z wersji kolorystycznych „uśmierconego” Note’a 7? Singapurski oddział przedsiębiorstwa potwierdził dzisiaj, że dokładnie 5 listopada na rynek wejdą modele Galaxy S7 edge w kolorze zwanym „Blue Coral”. Pogłoski na ten temat pojawiały się już wcześniej.

Samsung nie opublikował jeszcze żadnych „real pics” nadchodzącego modelu w wersji „Blue Coral”, jednak można się łatwo domyślić, że będzie wyglądał pod względem kolorystycznym po prostu tak samo, jak niebieski Note7. W sieci pojawił się też wyciek przedstawiający wygląd części obudowy przeznaczonej dla amerykańskiej sieci komórkowej Verizon.

blue-coral-galaxy-s7-edge

Nie wiadomo jeszcze oficjalnie, czy niebieski S7 edge pojawi się na innych rynkach, niż te, na których pojawiał się swego czasu Samsung Galaxy Note7 w tym samym kolorze. Wydaje się jednak, że nie będzie wielkich problemów z dostępnością, gdyż południowokoreański koncern zwiększa produkcję najnowszych urządzeń z serii S, aby osoby zamierzające kupić Note’a 7 pozostały przy Samsungu.

Nie jest również jasne, czy „zwykły” Galaxy S7 załapie się na niebieski kolor. A Wy, jaką wersję kolorystyczną najnowszych flagowych smartfonów Samsunga preferujecie?

Źródło: Samsung

Sprawdź najnowsze wpisy