Samsung potwierdza – Galaxy S7 edge w wersji kolorystycznej Blue Coral pojawi się w listopadzie

Newsy

samsung-galaxy-note-7-live-sg-0

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wraz z zaprzestaniem sprzedaży smartfonu Samsung Galaxy Note7 południowokoreańska firma oferuje w programie wymiany m.in. modele Galaxy S7 edge. Ogółem ich oddział mobilny skupia się teraz przede wszystkim na sprzedaży flagowych modeli z serii S7. A co jeśli spodobała Wam się jedna z wersji kolorystycznych „uśmierconego” Note’a 7? Singapurski oddział przedsiębiorstwa potwierdził dzisiaj, że dokładnie 5 listopada na rynek wejdą modele Galaxy S7 edge w kolorze zwanym „Blue Coral”. Pogłoski na ten temat pojawiały się już wcześniej.

 

Samsung nie opublikował jeszcze żadnych „real pics” nadchodzącego modelu w wersji „Blue Coral”, jednak można się łatwo domyślić, że będzie wyglądał pod względem kolorystycznym po prostu tak samo, jak niebieski Note7. W sieci pojawił się też wyciek przedstawiający wygląd części obudowy przeznaczonej dla amerykańskiej sieci komórkowej Verizon.

 

blue-coral-galaxy-s7-edge

 

Nie wiadomo jeszcze oficjalnie, czy niebieski S7 edge pojawi się na innych rynkach, niż te, na których pojawiał się swego czasu Samsung Galaxy Note7 w tym samym kolorze. Wydaje się jednak, że nie będzie wielkich problemów z dostępnością, gdyż południowokoreański koncern zwiększa produkcję najnowszych urządzeń z serii S, aby osoby zamierzające kupić Note’a 7 pozostały przy Samsungu.

 

Nie jest również jasne, czy „zwykły” Galaxy S7 załapie się na niebieski kolor. A Wy, jaką wersję kolorystyczną najnowszych flagowych smartfonów Samsunga preferujecie?

 

Źródło: Samsung


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x