To ciekawe. Mimo wpadki z Note 7, Samsung zaczął sprzedawać więcej smartfonów na rynku indyjskim

Newsy

note7-83742398478263

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw po fiasku z Galaxy Note 7? Jak donoszą źródła, indyjski oddział Samsunga poinformował, że po wpadce z Note 7, firma spodziewa się wzrostu udziału na rynku. Co ciekawe, sprzedaż smartfonów Samsunga w tamtejszym kraju rzeczywiście uległa poprawie.
 

Jak powiedział Manu Sharma z indyjskiego oddziału firmy, klienci „przerzucili” się z Note 7 na Galaxy S7 i S7 Edge. Potwierdzać to mają wyniki sprzedaży. Odkąd Samsung Galaxy Note 7 został wycofany z rynku, sprzedaż flagowców S7 i S7 Edge w Indiach podwoiła się! Wygląda to na chwilowy trend, ale jak poinformował Samsung, firma spodziewa się, że IV kwartał tego roku nie będzie spisany na straty.
 

Oczywiście trzeba mieć na względzie, że Indie to rynek specyficzny. Wątpliwe, aby podobna sytuacja miała miejsce w innych krajach (no może w Chinach). Niemniej jednak obecna sytuacja jest bardzo ciekawa. Jak myślicie, co stoi za tym wzrostem sprzedaży?

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x