[Pobierz] Przeglądarka Google Chrome zaktualizowana! Odtwarzanie w tle już dostępne w stabilnym wydaniu

Aplikacje

chrome-material-design

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przeglądarka internetowa Google Chrome jest jedną z najpopularniejszych rozwiązań tego typu na świecie. Prostota i dobra funkcjonalność aplikacji przyciąga wielu użytkowników. Oczywiście firma z Mountain View sukcesywnie rozwija swój program, również jego androidową wersję. Tym razem mamy do czynienia z następującymi zmianami:

 

Kolorowe karty w przeglądzie otwartych stron

screenshot_20161020-214158

Dotychczas, jeśli odwiedzaliśmy strony internetowe, które miały ustawiony za pomocą kodu HTML kolor karty widocznej w przeglądarce Chrome, widoczny był on tylko, jeśli aktualnie korzystaliśmy z danej strony. Po wejściu w menedżera kart górna belka danej strony zmieniała kolor na jasnoszary. Teraz również po tapnięciu w ikonkę otwartych stron dana karta zachowuje swój kolor.

 

Odtwarzanie multimediów w tle w HTML5

screenshot_20161020-214333

W końcu! Nareszcie możemy wcisnąć „Play” przy filmie lub muzyce, po czym możemy wyjść z Chrome przykładowo na ekran główny, a kontrolki odtwarzania pojawią się w pasku powiadomień. Istnieje możliwość odtwarzania treści w tle. Niestety nie działa to np. na YouTube.

 

Nowa nowa karta (sic!)

screenshot_20161020-214218

Najnowsza aktualizacja Chrome to również odświeżony wygląd strony nowej karty. Teraz wyświetla ona dopasowane do nas artykuły (proponowane treści), które pojawiają się po przeciągnięciu palcem w górę. Są tam też widoczne „Ostatnie zakładki”.

 

Aktualizacja Chrome’a oferuje również parę nowych rozwiązań dla deweloperów, m.in. pozwala na ulepszenie wyświetlania stron w trybie pełnoekranowym poprzez specjalne API, wprowadza niestandardowe elementy (tagi) HTML i tak dalej…

 

Jeśli nie dostaliście jeszcze aktualizacji poprzez Sklep Play, możecie pobrać najnowszą wersję poprzez poniższy link.

Pobierz plik .APK

 

Źródło: Google/Chrome


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x