lg stylus 2 rysik pen

 

W tym tygodniu zaobserwowaliśmy dwa ciekawe przypadki jak to ciężko być oryginalnym na mobilnym rynku. Na początku pojawiła się informacja, że Xiaomi zostało sprzedawane pod inną marką, a dzisiaj okazało się, iż inna firma chce skorzystać z popularności OnePlus. Do tego można dołożyć design Huawei Mate 9, który ewidentnie nawiązuje do Galaxy Note7.

 

Tym razem również Samsung padł ofiarą. Kopiującym jest tytułowe LG, co poniekąd dziwi. Jednak przejdźmy do konkretów. Razem z Galaxy Note 5 Koreańczycy przedstawili nową funkcję dedykowaną do S Pena. Mowa o Screen-Off Memo, czyli funkcji pisania notatek na wyłączonym wyświetlaczu. Niby prosta rzecz, a jednak LG postanowiło nie bawić się w podrabianie i zrobiło po prostu kopiuj, wklej. Jednak w jakich modelach tę funkcję znajdziemy? Stylus 2 oraz Stylus 2 Plus. Tak, nie zdobyły one wielkiej popularności. Zostały zaprezentowane na początku tego roku i można je zakwalifikować jako budżetowe smartfony ze Snapdragonem 430 w najlepszym wydaniu.

 

lg-stylus-2-plus-samsung-galaxy-note-screen-of-memo

 

Tym samym Screen-Off Memo dostępne jest również dla użytkowników LG. Nazwa być może niepotrzebnie została skopiowana, ale pamiętajmy, że to właśnie ta firma od dłuższego czasu posiada „QuickMemo”.

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.