xiaomi-mi-5

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Jak już zapewne dobrze wiecie, za sprawą ABC Data, smartfony Xiaomi są dostępne w oficjalnej dystrybucji także w naszym kraju. To jednak nie koniec ekspansji na terenie Polski. Jak poinformował w dniu dzisiejszym przedstawiciel ABC Data, chińskie smartfony dostępne będą na najpopularniejszym portalu aukcyjnym w naszym kraju – Allegro!
 

„Cele sprzedażowe, które chcieliśmy zrealizować w pierwszym miesiącu sprzedaży, osiągnęliśmy po pierwszym tygodniu” – mówi przedstawiciel ABC Data. Dlatego też decyzja o wejściu na nową platformę sprzedażową podjęta została tak szybko. W ofercie oficjalnego sklepu internetowego na Allegro znajdziemy tę samą ofertę, którą oferuje x-kom, czyli:
 

  • Xiaomi Mi5 (1799 zł)
  • Xiaomi Redmi Note 3 (999 zł)
  • Xiaomi Redmi 3s (699 zł).

 

Wkrótce do sprzedaży trafić ma także Xiaomi Mi Max. Jeśli chcecie uzyskać więcej informacji, możecie skorzystać z Facebookowego profilu firmy – Xiaomi_Polska.

 

Źródło: ABC data
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.