Po katastrofie z Notem 7 Samsung szuka wsparcia dla Galaxy S8 u LG?

Newsy

Samsung Galaxy S8

 
W zeszłym tygodniu, ponad 1,9 mln klientów wciąż było nieszczęśliwymi posiadaczami wadliwego smartfonu o nazwie Galaxy Note7. Dopóki nie oddadzą oni swoich urządzeń producentowi, wciąż możemy spodziewać się kolejnych incydentów z flagowcem w roli głównej. Do dzisiaj tak na prawdę nie wiadomo co dokładnie jest przyczyną zapalających się phabletów. Wielu specjalistów stawia na wadliwe baterie, jednak po wymianie urządzeń okazało się, że to chyba jednak nie tylko one stoją za tą katastrofą.
 
Tak czy owak Samsung chce mieć pewność, że nigdy w przyszłości taka sytuacja nie będzie miała miejsca, ponieważ mogłaby pogrążyć koreańską markę jeszcze bardziej. Z tego względu producent nie będzie chciał pozyskać akumulatorów do Galaxy S8 od ATL oraz Samsung SDI, które odpowiedzialne były za ten podzespół dla Galaxy Note7. Koreańskie źródło wskazuje, że być może Samsung bierze pod uwagę trzeciego dostawcę baterii jakim jest LG Chem.
 
Warto dodać, że byłaby to nie pierwsza współpraca obu firm. Niektóre smartfony producenta mają zainstalowane kamery od LG Innotek.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x