ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Aplikacja Tapety od Google dla wszystkich + Pixel Launcher trafiają do sklepu Play

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje
google-tapety-wallpaper-sklep-play

Aplikacje proponowane przez Google użytkownikom Androida zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Wystarczy wspomnieć, że niedawno zaprezentowana aktualizacja programu Zegar, o którym pisaliśmy, wywołał nie małą burzę wśród komentujących. Jednak tym razem do gry wchodzą inne programy, które oczywiście również powinny niektórych z Was zaciekawić.

Zacznijmy od Google Wallpaper, czyli po prostu Tapety. Przeznaczenia tej aplikacji raczej nikomu nie muszę przedstawiać. Zasada działania jest prosta. Grafiki w wysokiej jakości zostały rozmieszczone w tematycznych kategoriach, które mają codziennie się rozbudowywać. Pojawiła się również funkcja dostępna tylko dla urządzeń z Androidem 7.0 Nougat lub nowszym, czyli możliwość ustawienia osobnej tapety na ekranie blokady oraz innej na głównym pulpicie. Zainteresowani Tapetami od Google znajdą tę aplikację w sklepie Play: Klik! Tradycyjnie instalator znajdziecie także na APK Mirror: Klik! Oczywiście nie musicie korzystać z Nougata, aby zainstalować ten program.

google-pixel-launcher-sklep-play

Druga nowość w sklepie Play to nie do końca nowość. Pixel Launcher zainteresowani znają już bardzo dobrze, więc to tylko formalność. Zainstalować go mogą jedynie użytkownicy najnowszych smartfonów od Google. Ten program znajdziecie w sklepie Play pod następującym linkiem: Klik!

źródło: Android Police (1), (2)

Sprawdź najnowsze wpisy