[Pobierz] Aplikacja Tapety od Google dla wszystkich + Pixel Launcher trafiają do sklepu Play

Aplikacje

google-tapety-wallpaper-sklep-play

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Aplikacje proponowane przez Google użytkownikom Androida zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Wystarczy wspomnieć, że niedawno zaprezentowana aktualizacja programu Zegar, o którym pisaliśmy, wywołał nie małą burzę wśród komentujących. Jednak tym razem do gry wchodzą inne programy, które oczywiście również powinny niektórych z Was zaciekawić.

 

Zacznijmy od Google Wallpaper, czyli po prostu Tapety. Przeznaczenia tej aplikacji raczej nikomu nie muszę przedstawiać. Zasada działania jest prosta. Grafiki w wysokiej jakości zostały rozmieszczone w tematycznych kategoriach, które mają codziennie się rozbudowywać. Pojawiła się również funkcja dostępna tylko dla urządzeń z Androidem 7.0 Nougat lub nowszym, czyli możliwość ustawienia osobnej tapety na ekranie blokady oraz innej na głównym pulpicie. Zainteresowani Tapetami od Google znajdą tę aplikację w sklepie Play: Klik! Tradycyjnie instalator znajdziecie także na APK Mirror: Klik! Oczywiście nie musicie korzystać z Nougata, aby zainstalować ten program.

google-pixel-launcher-sklep-play

 

Druga nowość w sklepie Play to nie do końca nowość. Pixel Launcher zainteresowani znają już bardzo dobrze, więc to tylko formalność. Zainstalować go mogą jedynie użytkownicy najnowszych smartfonów od Google. Ten program znajdziecie w sklepie Play pod następującym linkiem: Klik!

 

 

źródło: Android Police (1), (2)


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x