YotaPhone – smartfon z dwoma wyświetlaczami

Newsy

YotaPhone to dzieło naszych wschodnich sąsiadów, które ma wyróżniać się obecnością dwóch 4.3 calowych ekranów (LCD i E-Ink) umieszczonych na przednim i tylnym panelu, wyświetlających obraz w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Dzięki zastosowaniu ekranu E-Ink smartfon ma nie czerpać za dużo energii, dlatego też zastosowanie drugiego ekranu nie będzie obciążało baterii (a nawet może ją oszczędzać jeśli do najważniejszych zadań będziemy wykorzystywać ten wyświetlacz zamiast LCD).

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Producent wyposażył smartfon ponadto w dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon MSM8960 o częstotliwości 1.5 GHz, 2 GB pamięci RAM, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, 12 Mpix aparat, kamerkę do wideorozmów oraz baterię o pojemności 2100 mAh. Urządzenie będzie posiadać Androida 4.2. Obydwa ekrany zostały pokryte szkłem Gorilla Glass.

Redakcja Engadget przygotowała też mały hands-on:

Nieznana jest na razie cena urządzenia i data premiery. Wiadomo tylko, że kolejne informacje pojawią się na targach MWC.

Źródło: Android Central, Endgadget


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x