ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC znowu może chcieć to zrobić, czyli nas poparzyć – model Bolt nabiera rumieńców

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
htc-bolt-grafika-prasowa

Rok 2016 powoli dobiega końca, a to oznacza, że większość producentów skupia się teraz przede wszystkim na przygotowaniu nowej generacji urządzeń mobilnych. Jednak to nie oznacza, że przez te kilka miesięcy nie ujrzymy żadnych nowości. Wystarczy spojrzeć na HTC, które szykuje nowy model.

O urządzeniu ukrywającym się pod nazwą kodową Acadia, a szerzej znanym jako Bolt już mieliście okazję u nas przeczytać, a także go zobaczyć. Evan Blass przedstawił tego smartfona i tym samym potwierdził brak gniazda słuchawkowego. Jednak teraz „konkurent” Evleaks na Twitterze zdradza więcej szczegółów dotyczących powyższego urządzenia. Według wcześniejszych doniesień Bolt ma być telefonem ze średniej półki, ale okazuje się, że będzie to topowa propozycja. Otóż LlabTooFer ujawnił, że główną jednostką obliczeniową Acadii ma być układ znany z tego, że… jest grzejnikiem. Oczywiście mowa o Snapdragonie 810 znanym z tego, że ma problemy z utratą wydajności w związku z temperaturami jakie osiąga. Jednak to nie jedyna informacja podana na Twitterze. Dodatkowo HTC Bolt ma prezentować obraz na 5,5-calowym wyświetlaczu WQHD (2560×1440), co jest sprzeczne w porównaniu do specyfikacji podanej przez Evana Blassa.

W takim razie czy to możliwe, żeby Tajwańczycy przedstawili jeszcze w tym roku model ze Snapdragonem 810? Cóż, skoro wciąż pojawiają się smartfony ze Snapdragonem 400 od tej firmy to nic nas już nie powinno zdziwić.

źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy