Amazon po polsku i z niższym progiem darmowej wysyłki!

Newsy

big_b51a3bf3-1d97-4af3-8510-5b1e0d961855

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zapewne wiecie, że niemiecka wersja sklepu Amazon (amazon.de) pozwalała na zamawianie produktów z wysyłką do Polski. Do niedawna darmowa wysyłka zaczynała się od zakupów za 49 euro i wzwyż. Dziś zaszły naprawdę spore zmiany.

 

amaz2

 

Na stronie amazon.de można było ponadto ustawić wcześniej angielską wersję witryny, a niedawno podobną zmianę do naszej uświadczyli także Holendrzy.

 

U góry strony znajduje się informacja z odnośnikiem: „Serwis Amazon.de w języku polskim”. Po kliknięciu w nią czytamy:

 

Klienci posługujący się językiem polskim mogą skorzystać z nowej opcji wyboru języka. Po zmianie języka z niemieckiego na polski (tutaj) w serwisie Amazon.de mogą Państwo przeglądać miliony stron produktów, kupować, płacić oraz korzystać z innych elementów serwisu, np. z sekcji „Moje konto” oraz licznych stron pomocy w języku polskim. Oprócz nawigacji i informacji o zamówieniach i przesyłkach, mogą Państwo skorzystać z pomocy działu obsługi klienta, gdzie prowadzimy korespondencję mailową oraz rozmowy telefoniczne w języku polskim.

 

Wciąż pracujemy nad ulepszaniem polskiej wersji językowej serwisu Amazon.de. Większość funkcji jest już przetłumaczonych, ale niektóre elementy serwisu są póki co dostępne jedynie w języku niemieckim. Jeśli mają Państwo problem, którego nie potrafią rozwiązać samodzielnie, prosimy o kontakt z polskojęzycznym działem obsługi klienta tutaj.

 

Polska wersja językowa serwisu Amazon.de została przygotowana w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych usług. Oficjalną wersją językową serwisu Amazon.de oraz Warunków Korzystania z Serwisu jest wersja niemiecka.

 

Cieszy fakt, że nie dość, że obniżono próg darmowej wysyłki z 49 euro do 39 euro (ok. 168 zł), to jeszcze można korzystać z pomocy działu klienta w języku polskim (poza czatem).

 

amaz4

 

Gdzie zmienimy język? Po wejściu na stronę główną wyszukujemy ikonę globusiku i wybieramy język polski. Co ciekawe, ponoć jeszcze nie wszyscy użytkownicy mają taką możliwość. Po zmianie powinniśmy otrzymać na maila potwierdzenie tej zmiany.

 

amaz

 

Nie zdziwcie się też, jeżeli większość produktów wciąż będzie mieć niemieckie nazwy i opisy.

 

Źródło: światczytników.pl,  amazon.de


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x