[KONKURS] Co miesiąc rozdajemy smartfony!

mm Jakub Bereziewicz Newsy 2016-10-18

wygraj-smartfona

Forum Android.com.pl to nieoceniona skarbnica wiedzy i miejsce, gdzie każdy może liczyć na wsparcie niesamowitej społeczności zgromadzonej wokół niego. Setki osób z własnej woli i poświęcając swój prywatny, wolny czas decyduje się na to by spożytkować go na bezinteresowną pomoc osobom w potrzebie.

Dostrzegamy Wasze niesamowite zaangażowanie w rozwój tego naszego wspólnego dobra, dlatego postanowiliśmy, że co miesiąc będziemy wybierać użytkownika, który najbardziej przyczynił się do wspólnego rozwoju w danym miesiącu.

Uruchamiamy konkurs, w którym co miesiąc do wygrania jest inny smartfon. Konkurs jest bezterminowy – docelowo ma trwać wiecznie. Z czasem dojdą również nagrody dodatkowe, a zgromadzone na koncie punkty wymienić będzie można na gadżety bądź rabaty. O szczegółach konkursu dowiesz się klikając tutaj.

Jeśli jeszcze nie masz konta na Forum Android.com.pl to najwyższa pora aby je założyć – kliknij tutaj!

Jeśli z jakiegoś powodu przestałeś się udzielać na naszym forum – daj znać w komentarzach dlaczego. Zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania i by nasze forum było dla Ciebie ulubionym miejscem w Internecie. Jesteśmy gotowi na zmiany.

Zapraszamy do aktywnego udziału w życiu naszej społeczności, której jesteś bardzo ważną częścią! Do zobaczenia na Forum!

>>> LINK DO KONKURSU <<< • pwojciechowska

  A ja mam pytanie: czemu forum mogę przeglądać i pisać z poziomu Tapatalka, a w komputerze nie mogę sie zalogować pomimo poprawnego loginu i hasła?

 • Obiecujemy, że będziemy. Jeszcze w tym roku 😉

 • stark2991

  Powiem wam w sekrecie jedną rzecz. Był taki okres że to forum ledwo działało lub nie działało wcale. Zdaje się, że wtedy nastąpiło przejście na IP Board. Przez długi czas forum było wyłączone, potem przez pewien okres był burdel z wtyczkami itd. Wtedy straciliście sporo użytkowników. Przez zmianą wchodziłem codziennie i np. w dziale „Problemy z androidem” bywało że nowe posty nie mieściły się na jednej stronie. Codziennie! Po zmianie wchodziłem po tygodniu i nowe posty nadal mieściły się na jednej stronie.
  Musicie mieć na uwadze też kilka rzeczy. Na przykład ja rzadko się udzielam w działach pomocy. Większość tego co piszę to piszę w dziale mojego telefonu, w tematach typu „wszystko i nic” itp. Bo po co mam wchodzić do działu MIUI i tam pisać bzdury jak nigdy MIUI nie miałem? Druga sprawa, za nowy post dajecie 2-4 punkty. Miejcie na uwadze że są na forum tematy gdzie można nabijać posty i tym samym punkty.

  • Dziękujemy za Twoją konstruktywną opinię:)

   Tak to były ciężkie czasy. Na szczęście wszystkie możliwe problemy natury technicznej mamy już za sobą, dlatego teraz możemy już skupić się wyłącznie na jakości i przystępności naszego forum.

   Czasem wiedza ogólna pozwala rozwiązywać również problemy związane z innymi smartfonami. Niezwykle istotne są też tłumaczenia tutoriali co można robić nie posiadając danego modelu.

   Zapraszamy ponownie na forum! (:

  • MixoMaxoViper

   Polać mu, dobrze prawi. Ja miałem tylko Sony i Samsungi, wolę udzielać się w tych działach, które znam i umiem pomóc użytkownikom, niż pisać bzdury o których nie mam najmniejszego pojęcia 🙂

 • Pietr

  Jak fajnie to wygląda. Sam skład administracji w topce. 🙂

  • To dopiero pierwszy dzień.
   Jedyna osoba z administracji, która jest w TOP jest również wykluczona z konkursu = nie ma prawa ubiegać się o nagrodę (organizator).

  • Marx

   gdzie to widać?

   • Ranking jest po prawej stronie w widoku głównym forum.

 • xarrek

  Najpierw poprawić trzeba wydajność tego forum bo korzystać się nie chce jak trzeba czekać. Kiedyś się udzielałem ale później poznałem januszy którzy nic nie potrafią zrobić a kopiują czyjąś pracę więc zrezygnowałem.

  Widać że forum umiera to konkursiki trzeba robić.

  • Pracujemy nad wydajnością. Nie działa cache dla zalogowanych (dla niezalogowanych działa). Już niebawem się poprawi prędkość działania;)

   Kto kopiował? Opisz proszę sytuację na PW: http://forum.android.com.pl/profile/3-rammiro/

   Forum prężnie rozwija się nieprzerywanie od ośmiu lat. Konkursy to nasza tradycja i ukłon w stronę oddających dla naszej społeczności swoje serce.