[KONKURS] Co miesiąc rozdajemy smartfony!

Jakub Bereziewicz Newsy 2016-10-18

wygraj-smartfona

 

Forum Android.com.pl to nieoceniona skarbnica wiedzy i miejsce, gdzie każdy może liczyć na wsparcie niesamowitej społeczności zgromadzonej wokół niego. Setki osób z własnej woli i poświęcając swój prywatny, wolny czas decyduje się na to by spożytkować go na bezinteresowną pomoc osobom w potrzebie.

 

Dostrzegamy Wasze niesamowite zaangażowanie w rozwój tego naszego wspólnego dobra, dlatego postanowiliśmy, że co miesiąc będziemy wybierać użytkownika, który najbardziej przyczynił się do wspólnego rozwoju w danym miesiącu.

 

Uruchamiamy konkurs, w którym co miesiąc do wygrania jest inny smartfon. Konkurs jest bezterminowy – docelowo ma trwać wiecznie. Z czasem dojdą również nagrody dodatkowe, a zgromadzone na koncie punkty wymienić będzie można na gadżety bądź rabaty. O szczegółach konkursu dowiesz się klikając tutaj.

 

Jeśli jeszcze nie masz konta na Forum Android.com.pl to najwyższa pora aby je założyć – kliknij tutaj!

 

Jeśli z jakiegoś powodu przestałeś się udzielać na naszym forum – daj znać w komentarzach dlaczego. Zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania i by nasze forum było dla Ciebie ulubionym miejscem w Internecie. Jesteśmy gotowi na zmiany.

 

Zapraszamy do aktywnego udziału w życiu naszej społeczności, której jesteś bardzo ważną częścią! Do zobaczenia na Forum!

 

>>> LINK DO KONKURSU <<<

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x