htc-11-koncept

 
HTC 10 zaczyna się już robić „stare”. Urządzenie miało premierę na rynku około 6 miesięcy temu. Z tego względu za pół roku możemy oczekiwać premiery kolejnego flagowca od Tajwańczyków. Póki co nie wyciekły żadne informacje na temat HTC 11.
 
Wczoraj w Internecie pojawił się nierealistyczny koncept, który przedstawia „marzenia” co do wyglądu HTC 11. Według mnie urządzenie na renderach wygląda świetnie! Widzimy tutaj telefon z zagiętym na bokach wyświetlaczem, który pokrywa znaczną część przedniego panelu. Na koncepcie nie widać żadnych dodatkowych przycisków i otworów poza USB-C.
 
htc-11-koncept-2
 
Taki smartfon mógłby być również wodoszczelny, co byłoby nowością dla fanów HTC. Ponadto znaleźlibyśmy w nim po raz kolejny głośniki stereo. Tył obudowy to estetycznie zagięte aluminium z podwójnym aparatem na górze. Można jedynie ubolewać, że nigdy takiego flagowca od HTC raczej nie zobaczymy…
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.