sharp aquos crystal x

 

O specyfikacji czy też wyjątkowych elementach Mi Note 2 pisaliśmy już wiele razy. Smartfon ten ewidentnie niedługo powinien ujrzeć światło dzienne, co też samo Xiaomi potwierdza zapowiadając model, który na pewno nas zaskoczy. Jeśli dzisiejsze zdjęcia okażą się prawdziwe to Chińczycy naprawdę mogą sprawić niemałą niespodziankę.

 

Mi Note 2 ma być smartfonem z najwyższej półki, co już zostało niejako potwierdzone przez wiele „przecieków” specyfikacji do Sieci. Główną jednostką obliczeniową ma być Snapdragon 821 współpracujący z 6 GB RAM. Użytkownik do dyspozycji ma mieć 128 GB pamięci, podwójny aparat (16 MPx), a także 5,7-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości QuadHD (2560×1440). Oczywiście pojawi się zapewne kilka odmian, ale w plotkach przewijały się informacje jakoby Chińczycy mieli postawić na ekran z dwoma krawędziami zakrzywionymi na boki. Jednak to już się nie zgadza ze zdjęciami, które podobno przedstawiają właśnie Mi Note 2:

 

 

Smartfon bez ramek? Trochę to zaskakujące, gdyż o modelu w stylu Samsunga „Edge” jesteśmy w stanie bardziej uwierzyć patrząc na wcześniejsze informacje mówiące, że Koreańczycy chcą „podzielić się” swoją technologią z Chińczykami. W takim razie zapala się już czerwona lampka. W końcu MIUI można zainstalować na urządzeniach niekoniecznie z logiem Xiaomi na obudowie.

 

Wszystko może stać się oficjalne już 25 października. Xiaomi z pewnością może nas zaskoczyć chociażby ceną, ale nie wybiegajmy przed szereg i po prostu pamiętajmy, że Chińczycy mogą stworzyć model w stylu propozycji od Sharpa z serii Aquos – przykład możecie zobaczyć powyżej.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.