Samsung zadrwił z Apple

Newsy

O błędach w mapach Apple’a wiedzą już wszyscy. Nie każdy jednak zna historię jaka miała miejsce nie tak dawno w Australii. Otóż policja odradza tam korzystania z map dostępnych na iOS, ponieważ zagrażają one życiu. Dlaczego? Otóż program nawigował kierowców, którzy zamierzali dojechać do miasta Mildura do parku narodowego Murray Sunset, czyli w sam środek pustki, który dodatkowo znany jest z osiągania wysokich temperatur! Osoby, które tam docierały nie wiedziały gdzie się znajdują, jak mają wrócić i co zrobić z brakującą wodą i pożywieniem.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Samsung postanowił wykorzystać taką okazję i w dwóch miastach Melbourne i Sydney zaparkowano brudnego Nissana Patrola i załadowanego po brzegi Volkswagena. Autom towarzyszy tabliczka z napisem: „Oops, should have got a Samsung Galaxy S III. Get Navigation you can trust”.

Źródło: Phonearena


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x