imagem1

Do Sieci trafiły kolejne zdjęcia prezentujące tajemniczy smartfon od Xiaomi. Prezentuje się on całkiem nieźle, spowity cały w czerni. A zwie się… Meri. Urządzenie to trafiło również do benchmarków, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjrzeć się trochę bliżej jego specyfikacji technicznej. Xiaomi Meri to dość ciekawy model!

 

Mi Note 2 kosztować będzie sporo. Jest to jednak smartfon z półki premium, więc nic dziwnego, że Xiaomi ceni się jak konkurencja. Model Meri będzie jednak znacznie tańszy. Sugerują to chociażby wyniki z benchmarków. Wskazują one jasno, że smartfon ten trafi na średnią półkę. Rezultat uzyskany przez Meri w AnTuTu wynosi 63581 punktów, a to co najmniej kilkadziesiąt tysięcy mniej od high-endów.

 

 

Również testy jednego oraz wielu rdzeni w Geekbench nie rzucają na kolana. Ten pierwszy zakończył się wynikiem 758 punktów, drugi zaś 3105 punktów.

 

the-xiaomi-meri-is-run-through-geekbench

 

Dzięki benchmarkom możemy częściowo zapoznać się ze specyfikacją techniczną. Xiaomi Meri ma 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD. Niewiele wiadomo o procesorze, oprócz tego, że jest ośmiordzeniowy i taktowany zegarem 1.4GHz. Na pokładzie znajduje się również 3 GB RAM oraz Android 6.0 Marshmallow.

 

Poniżej galeria zdjęć przedstawiająca Xiaomi Meri z każdej strony:

 

 

źródło: Phone Arena (1, 2)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.