Xiaomi jest liderem w sprzedaży power banków. I pozostanie nim jeszcze na długo

Newsy

xiaomi-introduces-the-mi-powerbank-pro-2

Power banki towarzyszą nam nie tylko podczas wakacyjnych podróży czy weekendowych wypadów za miasto. Bateriożerne gry czy aplikacje potrafią rozładować nasze urządzenia już w połowie dnia. Jeśli nie mamy w pobliżu gniazdka i ładowarki, leżymy. Chyba że wzięliśmy power bank. Na rynku wybór jest przeogromny. Ale króluje jedna marka.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Najnowsze informacje mówią, że Xiaomi sprzedało ponad 55 milionów power banków o różnej pojemności – od 5000 aż do 20000 mAh. Zasługą popularności tych mobilnych akumulatorów jest ich cena. Za kilkadziesiąt złotych otrzymujemy sprzęt sprawdzony, znanego producenta i z opcjonalnymi akcesoriami do wyboru.

 

Na rynku pojawiły się jednak już smartfony z USB typu C. Xiaomi idzie więc z duchem czasu i zaprezentowało kolejny model power banka, ulepszoną wersję swoich obecnych. Ma 10000 mAh pojemności oraz USB typu C. Xiaomi Mi PowerBank Pro wyceniono na 35 dolarów.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x